حری با اثبات توانایی های خود به استانداری بازگشت مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان؛

حری با اثبات توانایی های خود به استانداری بازگشت

 در جلسه تودیع حری فرماندار پیشین بهبهان گفت: حری با اثبات توانایی، درایت و کیاست در فرمانداری بهبهان به استانداری خوزستان بازگشت.

   به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان؛ ناظم ثبوتی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در جلسه تودیع فرماندار پیشین و معارفه فرماندار جدید بهبهان، کیاست، توانمندی و التزام به قانون را از ویژگی های متمایز حری فرماندار سابق بهبهان خواند و افزود: حری با اثبات این توانایی ها در حوزه مدیریتی خود در بهبهان به عنوان عضوی از خانواده وزارت کشور به استانداری بازگشت و این بار به پاس خدمات و تجارب خود به عنوان مدیرکل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری خوزستان منصوب شد.

 

مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان همچنین از یوسف زمانی اصل فرماندار جدید بهبهان با عنوان مجرب در امور سیاسی اجتماعی و عمرانی یاد کرد و تاکید نمود: زمانی اصل، نیز قطعا خواهد توانست با بکار بستن تجارب ارزنده خود، به خوبی سکان هدایت مدیریت عالی شهرستان را هدایت کند.

 

 در ابتدای این جلسه محمدحری با قدردانی از مردم بهبهان و مجموعه هماهنگ همکاران، مدیران و شورای تامین شهر، این همدلی را عامل آرامش و توسعه بهبهان دانست و گفت: با پای بندی بر اصول و دوری از تنش توانستیم بر بسیاری از معضلات فائق آییم.

 

حری اظهار داشت: علاوه بر طرح های تحقق یافته، بحث پتروشیمی، طرح فولاد پنج میلیون تنی و راه اندازی کارخانه تولید رب گوجه فرنگی و مبحث فرودگاه را در فضایی ساکت و غیررسانه ای اما با جدیت پیگیری نموده ام که ان شاءالله در آینده نزدیک اثرات این طرح ها آشکار خواهند شد.

 

در ادامه یوسف زمانی اصل، فرماندار جدید بهبهان ضمن تشکر از خدمات فرماندار پیشین اظهار داشت: با تمام ظرفیت و توان برای ساختن بهبهان در حد نام و قدمت این شهرستان تلاش خواهم کرد.

 

زمانی اصل که از دیار شوش برای ساختن بهبهان آستین همت بالا زده؛ به وجوه اشتراک این دو شهرستان کهن اشاره کرد و افزود: حوزه های باستانی، حوزه علوم و علمای دینی و حوزه دفاع مقدس از وجوه مشترک شوش و بهبهان می باشند.

 

زمانی اصل، با توجه به سابقه طولانی خدمت خود در مجموعه وزارت کشور و با تاکید بر عدم وابستگی خود به خط و خطوط سیاسی اعلام کرد: ان شاءالله در پایان سال، انتخاباتی آرام، قانونمند و عادلانه برگزار خواهیم کرد و از رای مردم به عنوان امانتی سترگ صیانت خواهیم نمود./ خبرنگار بهبهان   محمد خلیجی