حوزه‌های امتحانی دزفول به مدت ۱۴ روز ضدعفونی می‌ شوند

حوزه‌های امتحانی دزفول به مدت ۱۴ روز ضدعفونی می‌ شوند

شهردار دزفول با اشاره به مصوبه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری امتحانات پایه دوازدهم به صورت حضوری گفت: این امتحانات باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمام حوزه‌های امتحانی برگزار شوند لذا شهرداری دزفول این حوزه‌ها را همه روز از تاریخ ۱۶ خرداد به مدت ۱۴ روز قبل و بعد از هر امتحان با همکاری گروه‌های جهادی آلودگی زدایی و ضدعفونی می‌کند.

 

به گزارش تابا؛ محمد علی دوایی فر خواستار رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوی شهروندان شد و افزود: هرداری دزفول و کلیه مناطق و سازمان‌های تابعه آن تا ریشه‌کنی کامل این ویروس خطرناک با تمام توان و ظرفیت عملیات آلودگی زدایی و ضد عفونی را ادامه خواهند داد.

 

شهردار دزفول بیان کرد: امیدواریم همه بیماران سلامت کامل خود را بازیافته و با توکل به خداوند متعال بزودی این ویروس منحوس نابود شود.

وی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از ۶۱ هزار لیتر آب ژاول برای آلودگی زدایی و ضدعفونی معابر و اماکن دزفول استفاده شده است.

 

محمدعلی دوایی‌فر افزود: ۲۱ هزار لیتر آب ژاول نیز برای ادامه این عملیات تهیه شده است که مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

وی با اشاره به انجام یکصدمین مرحله عملیات آلودگی زدایی و ضدعفونی توسط شهرداری دزفول گفت: عملیات ضدعفونی معابر شهری، اماکن و وسایل نقلیه عمومی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توسط سازمان مدیریت پسماند، مناطق سه گانه و سازمان آتش نشانی با همکاری گروه‌های جهادی انجام شد.

شهردار دزفول بیان کرد: از ابتدای اسفندماه سال گذشته همزمان با شیوع بیماری کرونا، با تصویب ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان دزفول عملیات گندزدایی و ضدعفونی خیابان‌ها، معابر، محلات، اماکن عمومی و همچنین وسایل نقلیه عمومی توسط شهرداری دزفول با همکاری گروه های جهادی با محوریت سازمان مدیریت پسماند آغاز و تا شب گذشته یکصد مرحله از این عملیات انجام شد.

وی افزود با توجه به اینکه سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول به عنوان ستاد مرکزی اجرای عملیات گندزدایی تعیین شده است تمام برنامه‌ریزی‌ها و انجام امور مربوط به این عملیات از قبیل همکاری با نهادها، ادارات، شرکت‌های دولتی و خصوصی، گروه‌های جهادی مردم نهاد و نهادهای نظامی و انتظامی از طریق این سازمان انجام شده است.