خصوصی سازی تبدیل به اختصاصی سازی شده است یوسفی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور:

خصوصی سازی تبدیل به اختصاصی سازی شده است

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا با ملت صحبت نمی کنید و دلیل گرانی های ارز، مسکن و ارزاق اساسی را توضیح نمی دهید؛ مردم امین ما هستند و بی برنامگی در تیم اقتصادی شما مشهود است.

به گزارش تابا، مجتبی یوسفی در نشست علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی، در تذکر به رئیس جمهور، گفت: وضعیت بازار خوب نیست و کمر مردم زیر بار گرانی های کمرشکن خم شده؛ براساس فرمایش رهبر فرزانه انقلاب علاج قطعی تحریم با تکیه بر توان داخلی امکان پذیر است نه امید به اروپا و آمریکا طی ۸ سال گذشته.

 

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه چرا وزیر صمت را معرفی نمی کنید، افزود: چرا با ملت صحبت نمی کنید و دلیل گرانی های ارز، مسکن و ارزاق اساسی مردم را بیان نمی کنید. مردم امین ما هستند و بی برنامگی در تیم اقتصادی شما مشهود است.

 

وی ادامه داد: این بی برنامگی به طور خاص در صنعت فولاد و تامین مواد اولیه شرکت های فولادی و به طور خاص فولاد خوزستان که مواد اولیه شرکت های فولادی را تامین نمی کنند و همچنین در مورد شرکت های تولید لوازم خانگی این بی برنامگی وجود دارد؛ وقتی ما نیاز داخل را تامین نمی کنیم صادرات سیمان، میلگرد و فولاد چه توجیحی دارد.

 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به روحانی یادآور شد: سیاست های غلط شما در وزارت نیرو طی ۸ سال گذشته باعث شد که برق که نیاز حیاتی مردم استان خوزستان با دمای بالای ۵۵ درجه است به دلیل اینکه طی ۸ سال گذشته هیچ نیروگاهی در خوزستان و حوزه انتخابیه اهواز احداث نشده به طور مکرر قطع شود و و با افزایش بی رویه آن مواجه شویم.

 

یوسفی یادآور شد: چه کسی مسئول نظارت بر قیمت اقلام سرمایشی کشور است؛ جناب رئیس جمهور خصوصی سازی تبدیل به اختصاصی سازی شده و تجربه تلخ نیشکر هفت تپه، هپکو و شرکت های واگذار شده را در مورد ملی حفاری انجام ندهید.

 

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی از وزارت اطلاعات، سپاه و اطلاعات سپاه که باعث اقتدار و عزت مردم شدند تشکر کرد و گفت: قدرشناس زحمات آن ها هستیم.