دبیر اجرایی و دبیر هنری چهارمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین منصوب شدند

دبیر اجرایی و دبیر هنری چهارمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین منصوب شدند

رییس حوزه هنری استان خوزستان به سمت دبیر هنری و مسؤول واحد نمایش حوزه هنری خوزستان به عنوان دبیر اجرایی چهارمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین منصوب شدند.

به گزارش تابا، دبیران هنری و اجرایی چهارمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین معرفی و حکم خود را از مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی، دریافت کردند.

 

کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، دراین باره گفت: این همایش را مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با مشارکت ستاد فرهنگی اربعین و همکاری حوزه هنری استان خوزستان برگزار خواهد کرد که طی یکی دو روز آینده فراخوان آن نیز منتشر خواهد شد تا علاقه‌مندان آثار نمایشی خود را برای ارزیابی و حضور در این همایش ارسال کنند.

 

وی ادامه داد: چهارشنبه هفته گذشته احکام دبیر هنری و دبیر اجرایی این دوره از همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین از سوی مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری، به ایشان تسلیم شد که بر این اساس سیدشهاب‌الدین طباطبایی، رئیس حوزه هنری استان خوزستان، نیز به سمت دبیر هنری و آرش ساربان، مسئول واحد نمایش حوزه هنری خوزستان، به عنوان دبیر اجرایی این همایش منصوب شدند.