درمانگاه تخصصی شکاف لب و کام در بیمارستان ابوذر اهواز افتتاح شد

درمانگاه تخصصی شکاف لب و کام در بیمارستان ابوذر اهواز افتتاح شد

درمانگاه تخصصی شکاف لب و کام روز چهارشنبه در کلینیک ویژه تخصصی ، آموزشی درمانی بیمارستان کودکان ابوذر اهواز بهره‌برداری شد تا امیدها برای درمان کودکان به این نارسایی مادرزادی در خوزستان زنده‌ شود.

 

به گزارش تابا؛در این آیین اعلام‌شد برای راه اندازی و تجهیز درمانگاه تخصصی شکاف لب و کام در طبقه سوم کلینیک ویژه تخصصی ، آموزشی درمانی بیمارستان کودکان ابوذر اهواز ۱۵میلیارد ریال اعتبار دولتی و مردمی هزینه شده‌است.

 

در این آیین رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت:با راه اندازی درمانگاه تخصصی شکاف لب و کام در بیمارستان ابوذر ، از اعزام کودکان مبتلا به این نارسایی به استان های دیگر جلوگیری می‌شود.

 

فرهاد ابول نژادیان با بیان اینکه نظام سلامت مستلزم حمایت است بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای ارایه خدمات درمانی بیشتر در خوزستان تلاش خواهد کرد تا هزینه های درمانی مردم کاهش یابد.

 

وی با تقدیر از دست اندرکاران راه اندازی درمانگاه تخصصی شکاف لب و کام که با کمک خیران به سرانجام رسید از رییس پیشین دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز که به گفته وی پیگیری زیادی برای راه اندازی این درمانگاه انجام داده تقدیر کرد.