در جريان سوال نمایندگان خوزستان از رئيس‌ جمهوری نيستم رييس مجمع نمايندگان خوزستان:

در جريان سوال نمایندگان خوزستان از رئيس‌ جمهوری نيستم

رییس مجمع نمایندگان خوزستان گفت در جريان سوال نمایندگان خوزستان از رئيس‌ جمهوری نيستم!

 

در حالی که مجمع نمایندگان خوزستان به خاطر رفتار رییس سازمان محیط زیست کشور و تصمیمات غیرکارشناسی او در بحث انتقال آب تصمیم به سوال از رییس جمهوری در صحن علی مجلس شورای اسلامی دارند؛ رییس مجمع نمایندگان خوزستان از این تصمیم نمایندگان خوزستانی اظهار بی اطلاعی کرده است.

 

به گزارش تابا؛ همزمان با طرح سوال تعادا از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اما زمزمه‌هايي نيز در مورد سوال تعدادي از نمايندگان خوزستاني از روحاني و اين‌ بار با درخصوص عملكرد رئيس سازمان حفاظت محيط زيست به گوش رسيد. تا آنجا كه علي ساری یکی از نمایندگان شهرستان اهواز نيز روز گذشته ضمن تاييد اين خبر به گفت كه خوزستاني‌های مجلس شورای اسلامی از تمامي اهرم‌ هاي فشار خود برای به نتيجه رساندن اين سوال استفاده خواهند كرد.

 

اين درحالي بود كه اين نمايندگان تاكيد داشتند كه تنها مجمع نمايندگان خوزستان پشت اين طرح سوال نبوده و به جز آنها و نمايندگان ديگر استان‌هاي جنوبي، برخي از نمايندگان ديگر نقاط كشور هم خواهان به جريان افتادن اين طرح سوال هستند.

 

در اين ميان اما عبدالحميد خدري، نماينده بوشهر در مجلس ضمن ابراز بي‌اطلاعي نسبت به اين طرح سوال، گفت كه جزو امضا‌كنندگان طرح سوال از رييس‌جمهور نبوده است.

 

با اين همه، نكته جالب‌تر آن بود كه عباس پاپي‌زاده، رييس مجمع نمايندگان استان خوزستان نيز در اين رابطه گفت: در جريان طرح سوال از رييس‌جمهور نيستم. نماينده مردم دزفول در مجلس در گفت‌وگوي كوتاه در راهروي پارلمان با خبرنگار روزنامه اعتماد، در پاسخ به اين سوال كه آيا درجريان زمزمه‌ها و تحركاتي در اين راستا نيز نيستيد، گفت: همان در حد تحركات است.

 

پاپي‌‎زاده در عين حال در واكنش به پرسشي ديگر مبني بر اينكه آيا اين طرح سوال از رييس‌جمهور جدي نيست، گفت: اجازه دهيد. هم‌اكنون در حال انجام صحبت‌هايي هستيم. بگذاريد در آينده در اين باره صحبت كنيم.