در پنجمین سال متوالی، اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان رتبه نخست گروه عمومی و قضایی جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

در پنجمین سال متوالی، اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان رتبه نخست گروه عمومی و قضایی جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۸ در جشنواره شهید رجایی، که در مهرماه سال ۹۹ برگزار شد رتبه اول در گروه «عمومی و قضایی» در بین دستگاه های اجرایی خوزستان را کسب کرد.

 

به گزارش تابا، این اداره کل برای پنجمین سال پیاپی در ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه ها با کسب امتیاز عالی در میان دستگاه های اجرایی موفق به کسب رتبه نخست جشنواره شد و مورد تقدیر استاندار خوزستان قرار گرفت.

 

در همین راستا، دکتر شریعتی، استاندار خوزستان با اهداء لوح تقدیری از دکتر کاویانی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان و کارکنان تلاشگر و موثر دستگاه در کسب رتبه نخست تقدیر و قدردانی کرد.

 

این موفقیت های متوالی با اهتمام و پیگیری های مستمر مدیریت و کارکنان دستگاه کسب شده است و حاصل تلاش خالصانه و اقدامات اثربخش این مجموعه است که بهبود کیفیت ارائه خدمات، تامین رضایت شهروندان از دستگاه و انجام هدفمند امور سازمانی را در پی داشته است.

 

ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی، یکی از موثرترین فرآیندهای راهبردی است که ضمن ارتقاء پاسخگویی و ایجاد فضای رقابتی، میزان تحقق اهداف سازمانی را در راستای برنامه های جامع اصلاح نظام اداری مشخص می کند.