دشمن دستاوردهای انقلاب اسلامی را کوچک جلوه می دهد

دشمن دستاوردهای انقلاب اسلامی را کوچک جلوه می دهد

 مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: انقلاب اسلامی بعد از گذشت چهار دهه در بخش های مختلف به موفقیت های ارزشمندی دست یافته و دشمن در تلاش است این دستاوردها را کوچک جلوه دهد.

 

به گزارش تابا؛افشین حیدری روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز  افزود: مردمی که امروز در راهپیمایی حضور دارند در واقع همان کسانی هستند که سال ها قبل این انقلاب را به پیروزی رساندند و اکنون در حفظ انقلاب اسلامی که برخاسته از وحدت و همدلی ملت است، تا نثار جان خود تلاش می کنند.

 

حیدری با اشاره به اینکه کشور ایران بعد از گذشت ۴۰ سال به لطف این انقلاب اسلامی به عنوان کشوری قدرتمند در جهان شناخته شده است، گفت: به طور قطع آرامش و قدرت امروز ما نشات گرفته از حضور پرشور مردم در صحنه‌ های مختلف است.

 

وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را نمایش حضور حماسی مردم و تداوم راه انقلاب اسلامی در بین اقشار مختلف مردم دانست و افزود: حضور انبوه ملت ایران به ویژه خوزستانی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن ‌ماه امسال، بهترین سند برای تثبیت انقلاب اسلامی و بزرگ ‌ترین ضربه به دشمنان نظام است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: مردم ما خود را صاحب این انقلاب می دانند و این بزرگترین حسن انقلاب اسلامی به شمار می رود.

 

وی اظهار داشت: دشمنان این نظام باید بدانند که مردم ایران اسلامی با هوشیاری و بصیرت کامل و قوی تر از قبل، پشت سر رهبر خود حرکت می کنند.