مهندس علی عماد در گفتگو با تابانیوز : انتخابات نماد دموکراسی است دستیار ویژه استاندار

مهندس علی عماد در گفتگو با تابانیوز : انتخابات نماد دموکراسی است

مهندس علی عماد از چهره های شاخص و اصلاح طلب استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار تابانیوز گفت: انتخابات نماد دموکراسی است و مردم ایران یکپارچه خواهان آن هستند.

 

دستیار ویژه استاندار خوزستان افزود: بیست و نهم اردیبهشت ۹۶ روز سرنوشت سازی برای مردم ایران است. در این روز سرنوشت کشور برای مدت چهار سال مشخص خواهد شد. و اثرات این انتخاب و این چهار سال ممکن است تا دهه ها نمایان باشد. در واقع انتخابات نماد دموکراسی است که قطعا مردم ایران یکپارچه خواهان آن هستند. در سایه دموکراسی است که عدالت اجتماعی شکل می گیرد. برای رسیدن به عدالت اجتماعی باید آزادی باشد تا مردم بتوانند از طریق این آزادی، خواسته های خود را فریاد بزنند.

 

عماد در ادامه گفت: انتخابات آزاد و سالم یکی از ابزارهای دموکراسی است که می تواند مردم را به حقوقشان برساند، انتخابات آزاد باعث می شود که در یک کشور دیکتاتور حاکم نشود. و در واقع انتخابات باعث می شود که مردم عنان اختیار خود را در دست بگیرند.

 

این اصلاح طلب با سابقه با بیان این نکته که اهمیت انتخابات بر کسی پوشیده نیست و مطالب گفته شده تها بخشی از لزوم مشارکت مردم را تبیین کرد؛ افزود: امیدوارم مردم بامنش و بزرگوار و با فرهنگ ایران فردا در ساعات اولیه پای صندوق های رای حاضر شوند و ان شاالله به کاندیدای اطلح رای بدهند.