دیدار نمایندگان خوزستان در هفته نهم لیگ برتر

دیدار نمایندگان خوزستان در هفته نهم لیگ برتر

هفته نهم مسابقات لیگ برتر امروز در شرایطی آغاز می شود که رقابت برای صدرنشینی نسبت به هفته های قبل جذابتر شده و تیم های تعقیب کننده منتظر لغزش سپاهان و تراکتور هستند.

 

به گزارش تابا، رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر امروز با انجام ۵ بازی آغاز می‌شود که در این بازیها سایپا میزبان شهر خودرو است، نساجی از صنعت نفت پذیرایی می کند، پرسپولیس پذیرای ماشین سازی است، نفت و فولاد در مسجد سلیمان به مصاف هم می روند و در آخرین بازی امروز پارس جنوبی در جم میزبان سپاهان صدرنشین است.

 

نساجی – صنعت نفت
صنعت نفت یکی از تیم‌های خوب خوزستانی است که در این فصل فراتر از انتظار نتیجه گرفته و در هفته هشتم با ۱۵ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

 

نفتی‌های آبادان که مثل همه تیم‌های نفتی دیگر با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کنند، در این هفته میهمان تیمی هستند که از خط حمله قوی برخوردار است و به جای آن خط دفاعی اش بسیار آسیب پذیر است.

 

آبادانی‌ها در عین شایستگی در بالای جدول قرار گرفته‌اند و در صورت پیروزی در این بازی دشوار حضورشان در کورس صدر جدول را تاحدود زیادی تثبیت خواهند کرد.

 

نفت مسجد سلیمان – فولاد

دربی همیشه جذاب و زیباست، مخصوصا اگر دو تیم خوزستانی در دو سوی میدان قرار داشته باشند. در هفته نهم در حالی باید شاهد دربی خوزستان باشیم که حال هر دو تیم نفت و فولاد خوب است و هر دو در بالای جدول قرار داشته و فراتر از انتظار نتیجه گرفته‌اند.

 

فولاد با نکونام ۱۵ امتیازی است و اگر کمی بجُند، حتی صدر جدول هم دور از دسترس این تیم نیست. فاصله امتیاز آنها تنها ۳ امتیاز است و سرخ پوشان شهر اهواز نمی‌خواهند به راحتی این موقعیت خوب را از دست بدهند.

 

نفت مسجد سلیمان به همراه سپاهان یکی از دو تیم بدون شکست این فصل است و ۱۲ امتیاز جایگاه نسبتا خوبی در جدول دارد. شاگردان تارتار بیشترین مساوی را در لیگ دارند و آنها هم نمی‌خواهند طلسم شکست ناپذیری شان در این فصل شکسته شود.

 

برنامه بازیهای روز اول از هفته نهم رقابتهای لیگ برتر به شرح زیر است:

 

پنجشنبه ۹ آبان

* نساجی مازندران – صنعت نفت آبادان/ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی

 

داور: مرتضی منصوریان کمک ها: حسن انتظاری – یعقوب سخندان کمک داوران اضافی: مهدی مرجانزاده – کمیل غلامی داور چهارم: امیرمحمد داودزاده ناظر: محمود رفیعی

 

* نفت مسجد سلیمان – فولاد خوزستان/ساعت ۱۷ ورزشگاه شهید محمودی

 

داور: سیدوحید کاظمی کمک ها: تورج عیوض محمدی – علی اکبر عظیم پور کمک داوران اضافی: علی ابراهیمی – جواد رحیم زاده داور چهارم: ولی کاوسی ناظر: حسین نجاتی

 

* پارس جنوبی جم – فولاد مبارکه سپاهان/ساعت ۱۸ ورزشگاه تختی

 

داور: سیدمهدی سیدعلی کمک ها: علیرضا ایلدروم – فرهاد فرهادپور کمک داوران اضافی: امیر عرب براقی – حمدحسین ترابیان داور چهارم: مهدی عالیقدر ناظر: محمدرضا فلاح