راهپیمایی ۲۲ بهمن همبستگی ملت ایران را نشان داد

راهپیمایی ۲۲ بهمن همبستگی ملت ایران را نشان داد

 فرماندار شوش گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مشتی محکم بر دهان ابر قدرت ها و ایادی آنان و نشان از همبستگی ملت ایران است.

 

به گزارش تابا؛عدنان غزی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن بیعت دوباره با آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام افزودند.

 

وی اظهار داشت: امسال با برنامه ریزی های انجام شده و مشارکت گسترده مردم شاهد یک راهپیمایی پرشور و با اقتدار در سطح شهرستان شوش هستیم.

 

فرماندار شوش افزود: مردم ایران اسلامی به ویژه جوانان در راهپیمایی امروز وفاداری خود را به نظام اسلامی نشان دادند و با برگزاری با شکوه این راهپیمایی، زمینه خوشحالی دوستان انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان نظام را فراهم کردند.

 

وی گفت: سنگ اندازی ها و مشکل تراشی های دشمن خللی در اراده ملت بزرگ ایران ایجاد نکرد و مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی مصمم تر از همیشه در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده اند.

 

غزی با بیان اینکه عزم استوار مردم، مسئولان را به خدمتگزاری بیشتر وادار می کند، افزود: مدیران و مسئولان باید قدردان ملت فهیم ایران باشند و برای خدمت مضاعف، کمر همت ببندند.