رقابت نمایندگان خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال

رقابت نمایندگان خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال

هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال کشور از روز جمعه، دهم مردادماه به مدت ۲ روز برگزار می شود و نمایندگان خوزستان رو در روی حریفان قرار می گیرند.

 

به گزارش تابا؛ در روز نخست آن، تیم های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان به ترتیب رو در روی تیم های ذوب آهن و شهرخودرو قرار می گیرند و در روز دوم نیز تیم فولاد به مصاف گل گهر خواهد رفت.

 

ذوب آهن – نفت مسجدسلیمان

 

نفتی ها که برای بقای حتمی در لیگ برتر به ۲ امتیاز دیگر نیاز دارند، در بازی با ذوب آهن می خواهند به برد برسند تا در بازی های باقی مانده لیگ با خیالی راحت پا به میدان بگذارند.

 

نفت مسجدسلیمان از ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه میهمان ذوب آهن است.

 

نفت آبادان – شهرخودرو

 

نفت این هفته باید رو در روی شهرخودرویی قرار بگیرد که در ۲ بازی اخیر خود تنها به یک امتیاز دست پیدا کرده است و برای ماندن در جمع مدعیان کسب سهمیه آسیایی باید بتواند از سد نفت آبادان بگذرد.

 

صنعت نفت آبادان از ساعت ۲۱ فردا، جمعه پذیرای شهرخودرو است.

 

گل گهر – فولاد

 

دیدار فولاد و گل گهر، بازی دو تیم با چهره متفاوت است. شاگردان نکونام سخت به دنبال سهمیه آسیایی هستند و شاگردان جلالی نیز برای بقا تلاش می کنند.

 

شاگردان نکونام این هفته برابر گل گهر حتما باید بازی را ببرند زیرا شرایط بالای جدول به صورتی شده که با کوچکترین لغزش، فولادی ها ممکن است در حسرت آسیا بمانند. گل گهر هم که نمی خواهد کار خود برای بقا در لیگ را به هفته پایانی بکشاند، می خواهد در زمین خود، فولاد را شکست دهد. این بازی باتوجه به اهمیت برای دو تیم می تواند از دیدارهای دیدنی هفته بیست و هفتم لیگ باشد.

 

فولاد از ساعت ۲۰:۱۵ روز شنبه در دیداری خارج از خانه رو در روی گل گهر قرار خواهد گرفت.