رقابت ۴۴۰۰ داوطلب کنکور سراسری در بهبهان

رقابت ۴۴۰۰ داوطلب کنکور سراسری در بهبهان

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از رقابت۱۵۵۴ دختر داوطلب کنکور ۹۸ رشته تجربی در ۱۰ حوزه آزمون شهرستان بهبهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان، رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش بهبهان اظهار داشت کنکور آزمون سرنوشت ساز و مهمی برای دانش آموزانی است که ۱۲سال در امر تحصیل تلاش و کوشش داشته و به امید کسب نتیجه مطلوب سختی هایی راتحمل کرده اند.

 

وی در ادامه با اشاره به برگزاری کلاسهای رایگان کنکوری برای دومین سال متوالی و بهره مندی دانش آموزان کم بضاعت از این کلاسها تصریح کرد: ایجاد فضای فیزیکی و شرایط بهینه در زمان برگزاری آزمون کنکور نیز از مهمترین برنامه های حوزه پشتیبانی آموزش و پرورش بهبهان بوده که به همت کارشناسان و مدیران حوزه ها در حال انجام است.

 

همچنین دکتر معتقد نماینده سازمان سنجش در بهبهان با ذکر جزئیاتی، کل دواطلبان در بهبهان را ۴۳۹۹ نفر اعلام کرد و افزود: ۱۷۲۶نفر پسر و ۲۶۷۳ نفر دختر در چهار نوبت صبح و عصر روزهای پنچ شنبه و جمعه این هفته به رقابت خواهند پرداخت.

 

وی ادامه داد: ۱۵۵۴دختر داوطلب کنکور ۹۸ رشته تجربی در ۱۰ حوزه زیر نظر ادره آموزش و پرورش بهبهان و ۲۸۴۵ داوطلب دیگر در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان به مصاف علمی با یکدیگر خواهند رفت.

 

مدیر آموزش و پرورش بهبهان مدارس فرهنگیان هاجر، شایستگان، شهید بخردیان، شهید ناصری، شاهد جواهر بهبهانی، پیشگامان، شهید نحوی، دبستان صدیقات، هنرستانهای کاردانش فرزانگان و مهدیه را حوزه های مشخص شده برای برگزاری آزمون کنکور سراسری در رشته تجربی روز جمعه ۱۴ تیرماه ۹۸ اعلام کرد.

 

ساسان معتقد نماینده سازمان سنجش در بهبهان نیز این آزمون را پنجمین میزبانی موفق دانشگاه خاتم الانبیا قلمداد نمود و اظهار داشت: پیش از این ازمونهای فراگیر،دکترا و ارشد در این دانشگاه برگزارشده است.

 

لازم به ذکر است کارت ورود به جلسه از ۹ تا ۱۲ تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش قابل مشاهده و دریافت است و براساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون سراسری در روزهای پنجشنبه۱۳ و جمعه ۱۴ تیرماه ۹۸ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

بهبهان . سرویس خبری . حوزه فرهنگ و آموزش، محمد خلیجی