رودخانه‌ شهرستان باغملک سیلابی شد

رودخانه‌ شهرستان باغملک سیلابی شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان باغملک گفت: به دنبال سیلابی شدن رودخانه در باغملک و با توجه به گزارش افراد محلی در خصوص غرق و مفقود شدن یک چوپان در منطقه میداوود، دو تیم عملیات امداد و نجات به منطقه اعزام شدند.

 

به گزارش تابا؛جواد شریفی اظهار کرد: عملیات جست‌وجو و نجات برای یافتن فرد مفقود شده به نام ایمان آزاده متولد ۱۳۶۸ همچنان ادامه دارد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان باغملک تصریح کرد: امدادرسانی به ۱۰ خانوار تحت تأثیر از بارش‌های امروز در مناطق سرگچ میداوود و صیدون نیز در حال انجام است.

 

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: امدادرسانی به مناطق متاثر از آبگرفتگی بر اثر بارش باران از سوی هلال احمر در شهرستان باغملک در حال انجام است.

 

علی پهلوان  بیان کرد: بر اثر بارش های روز گذشته تعدادی از اهالی شهرستان باغملک در پی سیلابی شدن رودخانه ها با مشکل آبگرفتگی مواجه شدند که تا کنون به ۱۰ خانوار امدادرسانی شده است.

 

وی گفت: امدادرسانی به مناطقی همچون سرگچ میداوود و صیدون این شهرستان که بر اثر بالا آمدن آب رودخانه و آبگرفتگی دچار مشکل شده اند از سوی هلال احمر در حال انجام است.

 

پهلوان با اشاره به اینکه ۲ تیم عملیات امداد و نجات هلال احمر برای امدادرسانی به مناطق در خطر آبگرفتگی باغملک اعزام شده اند ادامه داد : یک چوپان به نام ایمان آزاده امروز در سیلاب منطقه میداوود باغملک ناپدید شده است که عملیات جستجو برای یافتن وی در حال انجام است.