رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر ایذه انتخاب شد

رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر ایذه انتخاب شد

شب گذشته در نشست شورای اسلامیشهر ایذه رییس و نایب رییس این شورا مشخص شدند.

 

به گزارش تابا، نشست انتخاب اعضای هیات رییسه شورای شهر ایذه در محل ساختمان این شورا برگزار شد و در نهایت سید مهدی (شاهرخ) موسوی دهموردی بدون رقیب و با کسب ۶ رأی از هفت رأی مأخوذه برای یکسال به عنوان رییس شورای شهر ایذه برگزیده شد.

 

غلام اسماعیلوندی نیز با کسب ۶ رأی به عنوان نایب رییس این شورا انتخاب شد؛ خدارحم رشیدی و کوروش مرادی نیز با همین تعداد رأی به ترتیب به عنوان خزانه دار و منشی اول و منشی دوم برگزیده شدند.

 

سید مهدی موسوی دهموردی پس از انتخاب به عنوان رییس جدید شورای شهر ایذه گفت: هدف شورای پنجم شهر ایذه برقراری عدالت در همه سطوح مدیریت شهری از جمله توزیع امکانات، اعتبارات و شفافیت در فرآیندها و معاملات و قراردادهای شهرداری و از همه مهمتر فسادستیزی و حرکت انقلابی در خدمت‌رسانی است.

 

وی با بیان اینکه اعتماد شهروندان نسبت به مدیریت شهری کمرنگ شده است ادامه داد: برای رسیدن به این هدف مهم و با توجه به عملکرد شهرداری‌های موفق استان و کشور پیشنهاد می‌کنم یکی از اعضای شورای شهر به‌عنوان عضو ناظر بر کمیسیون معاملات شهرداری و یک نفر طبق ماده ۱۱ آیین نامه شهرداری‌ها به عنوان عضو کمیسیون تحویل انتخاب شود.

 

وی گفت: در ۲ سال گذشته، گزارش دهی به مبادی نظارتی به ویژه به شورای اسلامی شهر در خصوص عملکرد شهرداری از جمله معاملات صورت گرفته در آن به درستی صورت نگرفته است.

 

موسوی شهرداری را محل خدمت و تلاش برای مردم دانست و بیان کرد: مردم باید تغییر را احساس کنند، چنانچه تغییر و جابه جایی صورت می‌گیرد باید هدف اصلاح روند و فرآیندها باشد نه هیچ چیز دیگر.

 

وی با درخواست از شهرداری برای ساماندهی سیستم دفع آب‌های سطحی در فصل بارندگی گفت: لایروبی مسیل‌ها و کانال‌های ورودی به شهر ایذهبرای جلوگیری از ورود سیلاب به شهر و اصلاح نقاط آبگیر سطح شهر باید در اولویت قرار بگیرد.

 

وی افزود: باید در برخی محلات شهر ایذه مانند سرقنات، جاده اصفهان و اکبرآباد که تراکم جمعیتی بالایی دارند نسبت به احداث پارک و فضای سبز اقدام شود.