سرای محله کوی رمضان افتتاح شد

سرای محله کوی رمضان افتتاح شد

سرای محله کوی رمضان ، امروز ۱۹ دی ماه ۹۷ با حضور فرماندار اهواز، رییس و جمعي از اعضای شورای اسلامی شهر ، كتانباف شهردار اهواز و همچنین ارشادی مدیر ومسئولین شهرداری منطقه هفت اهواز افتتاح شد.

 

به گزارش تابا ، سرای محله کوی رمضان که بعد از سرای محله کوی آل صافی دومین سرا در محدوده منطقه هفت است بعد از فعالیت هاي مهم و تاثیرگذار سرای محله کوی آل صافی از امروز در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت .

 

اين سرای محله با مساحتی حدود ۲۱۰۰ متر مربع در ۳ طبقه با همکاری و همت معاونت فنی و عمرانی شهرداري مرکز و منطقه هفت، سازمان بهسازی و نوسازی و همچنین سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز احداث و تجهیز و در اختيار شهروندان قرار گرفت.

 

در گذشته فعالیت های همچون برگزاری کلاس های آموزشی ، دوره های هنری، اجتماعی و همچنین برگزاری کارگاه های خانواده و سلامت برای شهروندان در سرای محله کوی آل صافی برگزار شده است و با استقبال خوبي از سوی ساکنین محله و شهروندان رو به رو است که با اضافه شدن سرای محله کوی رمضان، شهرداری منطقه هفت اهواز با برنامه های بیشتری در خدمت شهروندان خواهد بود و این فعالیت ها همچنان در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

برپایه این گزارش هدف از احداث این سرای محله ارتقای فرهنگ اجتماعی و ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر بین شهروندان با شهرداري است و سعی شده است که این مرکز به صورت خودمحور مدیریت شود و همچنین خدمات این مرکز به چندین خانه باعناوین خانه قرآن وعترت، خانه بازي ، اتاق كودك و نوجوان ، سالن ورزش ،خانه IT و …تقسیم بندی شده است.

 

افتتاح این سرای محله در راستای تحول ساختاری در جهت تحقق رویکرد محله محوری و گامی ارزنده برای فراهم کردن شرایط لازم برای تغییر رویکرد شهرداری از سازمانی خدماتی به نهادی اجتماعی است.