سرهنگ محمدرضا لیلی زاده به عنوان فرمانده جدید سپاه دزفول معرفی شد

سرهنگ محمدرضا لیلی زاده به عنوان فرمانده جدید سپاه دزفول معرفی شد

با برگزاری مراسمی، سرهنگ محمدرضا لیلی زاده به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان دزفول معرفی شد.

به گزارش تابا، فرمانده پیشین سپاه ناحیه دزفول در آئین تکریم خود و معارفه فرمانده جدید سپاه این شهرستان که در سالن جلسات سپاه برگزار شد، اظهار کرد: احداث ۱۳ باب واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد، بازسازی ۸۰ باب منزل مسکونی توسط گروه‌های جهادی، احداث و افتتاح ۴۰ باب مدرسه در طرح هجرت ۳، اهدای ۱۳۰ جهیزیه کامل به زوج‌های نیازمند، ساخت و تحویل ۴ باب مسجد در مناطق محروم، احداث ۷ زمین چمن، آب‌رسانی به ۴۰ روستا در مناطق محروم به ویژه احمد فداله و ساخت ۷ باب خانه عالم در مناطق محروم و روستایی از جمله اقدامات سپاه ناحیه دزفول طی مدت خدمتگزاری بنده است.

 

وی همچنین احداث ۷ باب مدرسه در منطقه محروم احمد فداله توسط قرارگاه فرعی احمد فداله، ساخت و افتتاح پروژه دامپزشکی در بخش شهیون و خدمات‌رسانی در زمان سیلاب را از دیگر اقدامات سپاه ناحیه دزفول در زمان فرماندهی خود برشمرد و گفت: به دلیل شیوع کرونا ۸۰ گروه جهادی به صورت شبانه عملیات ضدعفونی معابر شهرستان را بر عهده داشتند و ۱۴ کارگاه ماسک نیز فعالیت داشتند. همچنین در این ایام علاوه بر کنترل مبادی ورودی، در راستای طرح کمک‌های مؤمنانه ۴۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

 

فرمانده پیشین سپاه ناحیه دزفول برگزاری ۷۰ یادواره شهید، برپایی اردوهای راهیان نور، توسعه زیرساختی ساختمان سپاه و انجام ۳ هزار دیدار با خانواده شهدا و جانبازان را از دیگر فعالیت‌های سپاه دزفول در زمان فرماندهی خود عنوان کرد.

 

امام جمعه دزفول نیز گفت: ملاک و معیار سنجش مدیران و فرماندهان خدمت است. سرهنگ سعادت زاده نیز در تمام عرصه‌ها با تلاش جهادی به خوبی ادای وظیفه کرد و یک کارنامه پربار از خود به جای گذاشت که جای تقدیر دارد.

 

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی افزود: سرهنگ لیلی زاده نیز از نیروهای خدوم سپاه و دارای یک کارنامه درخشان است که امیدوار هستیم بتواند این مسیر نورانی را ادامه دهد. لذا تمام مجموعه‌های فرهنگی شهرستان، ائمه جمعه و روحانیت نهایت همکاری را با وی داشته باشند تا بتواند به درستی به اسلام و ولایت خدمت کند.

 

سرهنگ محمدرضا لیلی زاده فرمانده جدید سپاه ناحیه دزفول نیز به نقش شهرستان دزفول در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ایجاد فضای وحدت و همدلی، تلاش برای رفع محرومیت‌ها با استفاده از ظرفیت بسیج و خدمت‌گزاری به بسیجیان سرلوحه اقدامات بنده خواهد بود.