سرپرست فرمانداری ویژه دزفول معرفی شد

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول معرفی شد

در آیینی علی فرهمندپور به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول معرفی و از زحمات امید بن عباس سرپرست پیشین قدردانی شد.

به گزارش تابا؛امام جمعه دزفول در آیین تکریم و معارفه سرپرستان پیشین و جدید فرمانداری ویژه دزفول در سالن همایش‌های فرمانداری این شهرستان با اشاره به شرایط حساس دنیا گفت: جبهه استکبار اوضاع آشفته‌ای دارد و مظاهر آن توسط خود مردم اروپا و آمریکا یکی پس از دیگری به زیر کشیده می‌شوند.

 

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی با قدردانی از زحمات سرپرست پیشین فرمانداری ویژه دزفول بابت مدیریت انتخابات مجلس و کرونا در این شهرستان بیان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور حداکثری مردم دزفول برگزار و به خوبی مدیریت شد.

 

وی با بیان اینکه اجماع خوبی بین مردم و مسوولان درخصوص فرماندار جدید وجود دارد، ادامه داد: امید است فرماندار جدید با حمایت همه مسوولان و مردم گام‌های بلندی برای توسعه شهرستان دزفول بردارد.

 

امام جمعه دزفول با تبریک انتخاب سید احمد آوایی به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس و تشکر از زحمات عباس پاپی‌زاده نماینده قبل اظهارداشت: نماینده جدید باید حق حضور مردم در انتخابات را به جا آورد.

 

وی بر لزوم استفاده از فرصت‌ها از سوی مسوولان تاکید کرد و افزود: شهرستان دزفول ظرفیت‌های فراوانی دارد و باید بتوان از آنها به خوبی استفاده کرد تا توسعه شهرستان شتاب بیشتری گیرد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان  گفت: وجود مشکلات در کشور بیانگر نبود نگاه علمی در برخی تصمیمات است که باید این نگاه در اقدامات اجرایی مدنظر قرار گیرد.

 

علی‌حسین حسین‌زاده با تشکر از تلاش‌های سرپرست پیشین فرمانداری ویژه دزفول در برگزاری انتخابات مجلس گفت: پذیرفتن مسوولیت فرمانداری دزفول در شرایط انتخاباتی آن زمان دشوار بود ولی با موفقیت این ماموریت به پایان رسید.