شرایط بازگشایی باشگاه‌های ورزشی خوزستان اعلام شد

شرایط بازگشایی باشگاه‌های ورزشی خوزستان اعلام شد

 مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: باشگاه‌های ورزشی می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به بازگشایی و ازسرگیری فعالیت‌های ورزشی خود اقدام کنند.

به گزارش تابا؛احسان حاجی نجف اظهار داشت: اولین گام برای بازگشایی باشگاه‌های ورزشی ثبت نام در سامانه سلامت وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.ir همچنین انجام تست pcr و تحویل نتیجه آن به اداره ورزش و جوانان الزامی است.

 

وی عنوان کرد: شرکت در دوره مجازی آموزش مبارزه با کرونا که توسط فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار می‌شود از دیگر اقدامات ضروری برای بازگشایی باشگاه‌های ورزشی است همچنین مراجعه به مرکز بهداشت برای تایید بهداشتی مکان باشگاه، خرید دستگاه تب‌سنج و تکمیل فرم تعهدنامه موسس باشگاه برای باشگاه‌داران ضروری است.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: لازم است که باشگاه‌داران در حین بازگشایی نسبت به تکمیل فرم غربالگری و ثبت اطلاعات روزانه ورزشکاران در فرم مذکور و تکمیل فرم خوداظهاری برای تمام ورزشکاران اقدام کنند.

 

وی با بیان اینکه باشگاه های ورزشی ملزم به گندزدایی و ضد عفونی محیط باشگاه حداقل هفته‌ای یکبار و تهیه اقلام بهداشتی از قبیل ماسک و دستکش هستند افزود: همچنین نصب بنر با عنوان ورود افراد مشکوک به علائم کرونا در این مکان ممنوع است در محل باشگاه لازم و ضروری است.