شرایط بهداشتی مدارس مورد ارزیابی مستمر قرار دارد

شرایط بهداشتی مدارس مورد ارزیابی مستمر قرار دارد

استاندار خوزستان گفت: تیم مشترکی از سوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان شرایط بهداشتی در مدارس مختلف را به صورت مستمر مورد نظارت و بررسی قرار میدهند و در جریان بازدیدهای این تیم مشکلات گوشزد می شود تا اصلاح لازم صورت گیرد.

 

به گزارش تابا؛ نشست شورای آموزش و پرورش استان به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و با حضور علی حسین حسین زاده معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان، سعید رضوانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان، شهاب رزمی مدیرکل امور حقوقی، بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری، دبیر و اعضای شورای آموزش و پرورش استان در سالن مرکز مانیتورینگ اداره کل مدیریت بحران استان در محل استانداری خوزستان برگزار شد.

 

استاندار خوزستان در پایان این نشست توضیح داد: تیم مشترکی از سوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان برای بازدید و ارزیابی وضعیت مدارس تشکیل شده است.

 

وی افزود: اعضای این تیم شرایط بهداشتی در مدارس مختلف را به صورت مستمر مورد نظارت و بررسی قرار میدهند و در جریان بازدیدهای این تیم مشکلات گوشزد می شود تا اصلاح لازم صورت گیرد.

 

شریعتی خاطرنشان کرد: در این نشست بر نوسازی مدارس و آماده سازی کلاس های ساخته شده در مناطق مختلف خصوصا مناطق محروم تاکید شد