ششمین دوره بازی‌های کارگری جهان از فردا در اسپانیا آغاز می‌شود

ششمین دوره بازی‌های کارگری جهان از فردا در اسپانیا آغاز می‌شود

ورزشکاران خوزستانی در رقابت‌های کارگری جهان به مصاف حریفان خود می‌روند.

 

به گزارش تابا؛حمید غفاری، رییس هیات ورزش کارگری استان اظهارکرد: ششمین دوره بازی‌های کارگری جهان از فردا در اسپانیا آغاز می‌شود که کاروان کارگری جمهوری اسلامی ایران طلایه‌داران رونق تولید در این مسابقات شرکت می‌کند و خوزستانی‌ها نیز در رشته‌های پتانک آقایان و بانوان، کشتی فرنگی، شنا و تنیس‌روی‌میز آقایان در این رقابت‌ها حضور دارند.

 

وی ادامه داد: محمد آقاجری، حسین حمیدیان، میلاد خالقی، ندا قاسمی‌زاده و آناهیتا و نیلوفر قربانی سرطایی در رشته پتانک و به مربیگری مجید دهگان از استان، تیم‌ملی پتانک آقایان و بانوان را همراهی می‌کنند.

 

رییس هیات ورزش کارگری خوزستان گفت: همچنین در رشته کشتی محمود سلیمی و احمد خرسانی، در رشته شنا ساسان کریمی و در رشته تنیس‌روی‌میز جمال فتاحی از خوزستان در کاروان کارگری جمهوری اسلامی ایران حضور دارند.

 

وی با بیان این‌که آمادگی ورزشکاران استان خوب است و تمرینات خوبی را در محل برگزاری مسابقات انجام داده‌اند، گفت: مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه اصلی شهر سالوو با حضور ۴۲ کشور برگزار خواهد شد.

 

غفاری خاطرنشان کرد: کاروان کارگری ایران با ۱۳۹ ورزشکار در قالب ۱۶ تیم آقایان و بانوان در رشته‌های دو و میدانی، جودو، تنیس‌روی‌میز، پتانک، کارته، والیبال ساحلی، شنا، کشتی فرنگی و کشتی ساحلی در این مسابقات شرکت می‌کند.