شعار ما قوی هستیم در تمام برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس مورد توجه است

شعار ما قوی هستیم در تمام برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس مورد توجه است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس برای تحقق و اثبات شعار «ما قوی هستیم» در تمام ویژه برنامه های امسال پرداختن به جهاد و ایثار مومنانه مدافعان عرصه سلامت به عنوان ردپایی ماندگار از فرهنگ دوران دفاع مقدس مورد توجه است.

 

به گزارش تابا، سردار عباس یوسفی در نشست خبری به مناسبت سالروز آزاد سازی فتح خرمشهر و روز مقاومت مردم دزفول اظهار داشت : برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی در روزهای ارزشمند و تاریخی چون سوم و چهارم خرداد یادآور ایثارگری و استقامت مردم غیور و انقلابی استان خوزستان در دوران دفاع مقدس است.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی، ادبی، هنری و نظامی در سطح استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد و بیش از ۹۰۰ برنامه در حوزه های مختلف به مناسبت چهارم خرداد روز دزفول پیش بینی شده است.

 

یوسفی همچنین گفت:رسانه ها همواره در انتقال ارزش های دوران دفاع مقدس نقش برجسته ای دارند که در این روزها نیز باتوجه به شیوع ویروس کرونا بار دیگر مسئولیت سنگینی عهده دار هستند.