شناسایی ۲۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان

شناسایی ۲۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از شناسایی ۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان خبر داد و بیان کرد:این موارد به تفکیک اهواز هفت مورد، دزفول و ماهشهر هر کدام چهار مورد، باوی ۲ مورد و شهرستان های خرمشهر،شادگان،شوش،کارون و باغملک هر کدام یک مورد گزارش شده است.

به گزارش تابا؛ علی احسان پور گفت:خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از کرونا در خوزستان گزارش نشد و شمار فوت شدگان در استان همان ۶۵ نفر است.

وی ادامه داد: از مردم انتظار داریم با مراجعه به سامانه http://www.salamat.gov.ir و ثبت خوداظهاری، وزارت بهداشت را در ارایه بهتر خدمات همراهی کنند.

 

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا ظهر روز ششم فروردین ۵۲۴ نفر اعلام شد که ۶۵ نفر از آنها فوت شده بودند.

 

بر اساس این گزارش با احتساب آمار جدید، مبتلایان به ویروس کرونا در اهواز ۱۷۵، دزفول ۵۲، آبادان ۴۱، خرمشهر ۴۰، اندیمشک ۳۴، ماهشهر۳۶، شوشتر۳۰، شادگان ۱۸، مسجدسلیمان ۱۴، شوش ۱۳، بهبهان ۱۱، رامهرمز ۱۰ ، باوی ۱۲، کارون هشت، ایذه پنج، هندیجان چهار، امیدیه ۶، حمیدیه سه، رامشیر سه، گتوند سه، اندیکا ۲، باغملک ۲، دشت آزادگان یک و آغاجاری یک مورد رسید.

 

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در روز ۶ فروردین اعلام کرد: تاکنون ۲۷ هزار و ۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲ هزار و ۷۷ نفر به دلیل ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۹ هزار و ۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.