عطر گل نرگس بهبهان در فضای حرم مطهر ثامن الحجج پیچید برای بیست و پنجمین سال پیایی؛

عطر گل نرگس بهبهان در فضای حرم مطهر ثامن الحجج پیچید

همزمان با هفتمین جشنواره گل نرگس بهبهان، از سوی آستانه مقدسه امامزاده حیدر بهبهان بیش از هشت هزارشاخه گل نرگس به بارگاه ملکوتی هشتمین امام همام تقدیم شد.

 

به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان، چند تن از خادمان حرم شریف امام رضا امسال نیز با حضور در شهرستان بهبهان و اهدای هدایایی به مردم این شهر، هشت هزار شاخه گل نرگس را برای زائرین و مجاورین حرم هشتمین امام معصوم به ارمغان بردنند.

 

این مراسم که با حضور حضرت حجت الاسلام موسوی رییس اداره اوقاف و خیریه بهبهان و غلامرضا خادمی رییس هیئت امنا امامزاده حیدر و جمع کثیری از مردم متدین بهبهان در صحن این امامزاده برگزار شد.

 

یکی از خادمان حرم امام رضا با قدردانی از مردم و مسئولین شهرستان بهبهان از پیوستگی مذهبی و قرابت دینی مردم این خطه با ائمه معصومین به خصوص امام رضا تقدیر و تشکر نمود.

 

غلامرضا خادمی رییس هیئت امنای امامزاده حیدر با خیر مقدم گویی به خادمان امام هشتم شیعیان، از پیشینه کهن مردم بهبهان در ارادت به ائمه اطهار سخن گفت و افزود: علاوه بر اهدای ۲۵ساله گل نرگس به حرم امام رضا، ۱۵سال است که برای کلیه عتبات عالیات در عراق نیز از بهبهان گل نرگس ارسال می شود.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم، گروه تواشیح به سرپرستی محمدجعفر سید با قرائت اشعاری از استاد تجلی، عمق ارادت و علاقه مردم بهبهان به آستان امام رئوف به نمایش گذاشتند.

 

همچنین یادآور می شود خادمان امام رضا، پیش از این مراسم، در عطر افشانی مزارشهدای گلگون کفن بهبهان در آستانه سالگردشهادت شهدای شیمیایی بهبهان ،در کنار مردم و مسئولین این شهرستان شرکت نمودنند./ بهبهان. سرویس خبری . محمد خلیجی