علی آقاجری به عنوان رییس هیات ورزش‌های رزمی خوزستان انتخاب شد

علی آقاجری به عنوان رییس هیات ورزش‌های رزمی خوزستان انتخاب شد

پس از ۲ سال رییس هیات ورزش‌های رزمی خوزستان برای چهار سال آینده انتخاب شد.

 

به گزارش تابا، مجمع انتخاب رییس هیات ورزش‌های رزمی استان امروز با حضور عظیمی سرپرست فدراسیون و نصیری معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در اهواز برگزار شد.

 

تعداد اعضای مجمع ۱۷ نفر است و علی آقاجری، افشین برازجانی و علی قیاصی وند و کریم آقاجری (غایب بود) نامزدهای این مجمع بودند.

 

در ادامه نیز علی آقاجری با کسب ۱۵ رای از ۱۷ رای ماخوذه برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات انتخاب شد. یکی از اعضا به کریم آقاجری رای بوده که در مجمع حضور نداشت و به همین دلیل این رای باطل شد‌. همچنین قیاس‌وند یک رای را به خود اختصاص داد.

 

این هیات تقریبا در دو سال اخیر رییس نداشت و به دلیل یکسری اختلاف نظرها دچار حواشی بسیار شد، به صورتی که سطح مدال‌آوری آن در کشور نیز کاهش پیدا کرده است.

 

در نهایت هیات ورزش‌های رزمی خوزستان پس از تقریبا دو سال رییس خود را شناخت تا به بازگشت به روزهای خوب گذشته امیدوار باشد.

 

نبود افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این مجمع، ناراحتی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی را به همراه داشت. این جلسه به مدت هفت دقیقه متوقف شد و معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش خوزستان به دستور رییس مجمع نزد حیدری رفت تا وی هر چه سریع تر در جلسه حاضر شود.

 

پس از چند دقیقه حیدری وارد جلسه شد و به نزد سرپرست فدراسیون رفت و به صورت خصوصی (در گوشی) با یکدیگر صحبت کردند و سپس حیدری مجمع را ترک کرد تا شاهد برگزاری یک مجمع انتخاب هیات ورزشی استان بدون مدیرکل ورزش و جوانان باشیم.