فقط خودروهای پلاک اهواز اجازه ورود به شهر را دارند

فقط خودروهای پلاک اهواز اجازه ورود به شهر را دارند

فرماندار اهواز بیان کرد: فقط خودروهایی با پلاک اهواز اجازه ورود به شهر را دارند و از ورود خودروهای با پلاک‌های غیر اهواز جلوگیری و آنها را به مبدا بازگشت می‌دهیم. همچنین پلاک‌های اهوازی نیز از خروج از شهر منع می‌شوند.

به گزارش تابا، جمال عالمی نیسی شب گذشته در بازدید از طرح کنترل مبادی ورودی و خروجی اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همه مبادی ورودی و خروجی شهر اهواز تحت کنترل نیروهای نظامی و انتظامی است و از همین جا به همه شهروندان هشدار می‌دهیم که بحث عدم خروج از شهر اهواز را رعایت و آن را جدی بگیرند.

 

وی عنوان کرد: انتظار داریم که همشهری‌ها رعایت لازم را داشته باشند. از صبح یکشنبه تمامی مبادی ورودی و خروجی تحت کنترل شدید عوامل پلیس راه و راهنمایی و رانندگی هستند.

 

فرماندار اهواز بیان کرد: فقط خودروهایی با پلاک اهواز اجازه ورود به شهر را دارند و از ورود خودروهای با پلاک‌های غیر اهواز جلوگیری و آنها را به مبدا بازگشت می‌دهیم. همچنین پلاک‌های اهوازی نیز از خروج از شهر منع می‌شوند؛ هم ورودی و هم خروجی شهر اهواز در همه محورها تحت کنترل است. اگر پلاک خودروی شهروندان اهوازی از شهر دیگری باشد نیز ارائه کارت ملی الزامی است.