فیفا چگونه پرسپولیس را می‌بخشد؟

فیفا چگونه پرسپولیس را می‌بخشد؟

«غلامرضا رفیعی» وکیل بین المللی فوتبال به راهکار صحیح برای بخشش باشگاه پرسپولیس توسط فیفا در پرونده باشگاه ریزه اسپور ترکیه اشاره کرد.

 

به گزارش تابا، «غلامرضا رفیعی» وکیل بین المللی فوتبال به راهکار صحیح برای بخشش باشگاه پرسپولیس توسط فیفا در پرونده باشگاه ریزه اسپور ترکیه اشاره کرد.

 

در روزهای اخیر بحث اصلی باشگاه پرسپولیس و مدیران جدید این باشگاه امضای تفاهمنامه در پرونده «مهدی طارمی» و باشگاه ریزه اسپور ترکیه است که این مساله امید های زیادی را در دل هواداران تیم برای بخشش محرومیت این تیم از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالات ایجاد کرده است.

 

برخی از کارشناسان حقوقی فوتبال گرفتن رضایت باشگاه ریزه اسپور را دلیلی برای این بخشش نمی دانند. در همین راستا «غلامرضا رفیعی» وکیل بین المللی فوتبال در این خصوص گفت: به اعتقاد من اگر مسئولان پرسپولیس مسیر را درست طی کنند، می توانند با بخشش روبه رو شوند.

 

وی ادامه داد: در این مسیر ریزه اسپور باید به صورت رسمی به فیفا اعلام کند که از شکایت خود علیه باشگاه پرسپولیس گذشته است و پس از آن خیلی سریع باشگاه پرسپولیس هم تقاضایی را به فیفا ارسال و اعلام کند با توجه به توافق حاصل شده با باشگاه ترکیه خواهان بخشش محرومیت خود از دو پنجره نقل و انتقالاتی است.

 

وکیل بین المللی فوتبال، گفت: معمولا در چنین شرایطی فیفا باشگاه مقصر را می بخشد زیرا دعوای دو باشگاه ایرانی و ترک شخصی بوده و در صورت رضایت باشگاه متضرر می توان پرونده را مختومه اعلام کرد.

 

وی تصریح کرد: در مجموع مدیران پرسپولیس می توانند با طی کردن مسیر صحیح مشکل به وجود آمده را حل کنند.