لزوم تکیه به توانمندی‌های داخلی در مراکز تولیدی اقتصادی اهواز

لزوم تکیه به توانمندی‌های داخلی در مراکز تولیدی اقتصادی اهواز

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه تکیه به توانمندی‌های داخلی در مراکز تولیدی اقتصادی اهواز الزامی است، گفت: شرکت لوله‌سازی اهواز توان رقابت با محصولات خارجی را دارد.

به گزارش تابا، مجتبی یوسفی، درباره نگاه ویژه به حمایت از مراکز تولیدی در سال جهش تولید در استان خوزستان، گفت: استفاده توانمندی شرکت های داخلی درسال جهش تولید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا هم اکنون کشور با مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه روبه‌رو است.

 

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تکیه به توانمندی‌های داخلی باعث رونق اقتصادی خواهد شد و در این مسیر باید از تجربه کارشناسان حوزه تولید بیش از پیش استفاده کرد.

 

یوسفی به نقش تاثیرگذار لوله‌سازی اهواز در تولید لوله‌های پروژه استراتژیک خط انتقال نفت از گوره به جاسک افزود: انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی که صورت می‌گیرد، مشارکت این شرکت در پروژه تولید لوله‌های مورد نیاز جهت گازرسانی به شهرهای مختلف کشور مورد تاکید قرار گیرد.

 

نماینده مردم اهواز در مجلس یادآور شد: شرکت لوله‌سازی اهواز توان رقابت با محصولات خارجی را دارد و این در حالی که تولیدات این شرکت توان رقابت با محصولات خارجی مشابه را دارد و به همین جهت باید به بازارهای بین‌المللی نیزدست پیدا کند.