مجموعه توریستی تم پارک باغ گل با مشارکت بخش خصوصی در اهواز احداث می شود

مجموعه توریستی تم پارک باغ گل با مشارکت بخش خصوصی در اهواز احداث می شود

نخستین جلسه پروژه سرمایه گذاری احداث مجموعه توریستی تم پارک باغ گل اهواز با سازه گنبدی شکل فضایی با حضور شهردار اهواز، معاونین وی و سرمایه گذار مربوطه تشکیل شد.

 

به گزارش تابا، منصور کتانباف با اشاره به تفاوت تم پارک ها و پارک های تفریحی اظهار کرد: تم پارک ها، پارک های موضوعی هستند که نسبت به پارک های عمومی و تفریحی دارای جزئیات و تجهیزات بیشتر و کامل تری هستند و در کشورها و شهرهای بزرگ انواع مختلفی از این پارک ها احداث شده است.

 

شهردار اهواز ادامه داد: اخیراً سرمایه‌گذاری برای احداث مجموعه توریستی تفریحی، فضای سبز با تم باغ گل با سازه فضایی گنبدی شکل اهواز اعلام آمادگی کرده است.

 

کتانباف افزود: در این مجموعه سرپوشیده باغ گل، دما و رطوبت کاملا کنترل شده است و در چهار فصل سال می توان از آن بهره برد و در واقع به نوعی اقلیم متفاوت و مفرح و آرامش بخش را برای مخاطبان خلق می‌کند که با توجه به شرایط آب و هوایی در اهواز و خوزستان قطعا مردم را به سمت خود جذب می کند.

 

شهردار اهوازضمن تشریح مزایای این پروژه گفت: ایجاد یک مجموعه توریستی خاص برای هموطنان و همچنین مسافران خارجی با توجه به مرزی بودن خوزستان، احداث یک مجموعه عالی و تخصصی فضای سبز و گیاه، ایجاد اشتغال های پایدار، استفاده از ظرفیت منطقه آزاد اروند، زود بازده بودن و … از جمله مزایای این پروژه است.