محدودیتهای ترافیکی جدید در شهرهای خوزستان اعلام شد

محدودیتهای ترافیکی جدید در شهرهای خوزستان اعلام شد

 رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان محدودیت های ترافیکی جدید در شهرستان های اهواز ، آبادان، مسجدسلیمان و اندیمشک را اعلام کرد.

 

به گزارش تابا؛سرهنگ منصور جمشیدی با اشاره به محدودیت های ترافیکی جدید در سطح استان اظهار داشت: با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین کاهش اجتماعات در سطح شهرها محدودیت های ترافیکی جدیدی از دوشنبه شب در شهرهای استان اعمال شده است .

 

وی افزود: در کلانشهر اهواز پل چهارم (پل نادری) از هر دو سمت شرق به غرب و غرب به شرق و مسیر شرق به غرب پل هفتم (پل پهلوان) مسدود شده اند و تنها مسیر غرب به شرق پل هفتم باز است.

 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان ادامه داد: همچنین در خیابان اصلی زیتون کارمندی از بلوار اصلی پاسداران به سمت زیتون محدودیت ترافیکی ایجاد شده و تمامی راه های دسترسی‌ اصلی و کوچه‌های زیتون از میدان چیتا تا میدان سنگر بسته شده است.

 

وی تصریح کرد : در خیابان سی متری اهواز از جنوب به شمال محدودیت ترافیکی اعمال شده و خیابان طالقانی از سه راه طالقانی به سمت میدان شهدا نیز مسدود شده است .

 

سرهنگ جمشیدی گفت: همچنین خیابان سی متری از نبش کافی به سمت تقاطع سلمان و خیابان سلمان از سه راه آزادگان به سمت تقاطع سلمان مسدود شده است.

 

وی اظهار داشت : بلوار چمران از فلکه چهارم لاین شمال به جنوب و از فلکه سوم لاین جنوب به شمال مسدود و محدودیت تردد اجرا شده است.

 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت: پارک ساحلی غربی شهر اهواز و تمامی ورودی های پارک دولت از نبش کتابخانه تا پل طبیعت مسدود و توقف ممنوع است.

 

وی افزود: در ساحلی شرقی از پل پنجم تا پل سوم و پارک لاله و ورودی های پارک لاله نیز محدودیت اجرا شده و ورودی پارک شهروند نیز بسته شده است .

 

سرهنگ جمشیدی بیان کرد: ورودی تمامی آرامستانهای شهر های استان مسدود و محدودیت اجرا شده و انتظار می رود مردم استان از زیارت قبور تا اطلاع ثانوی خودداری و در این محل ها تردد نداشته باشند.

 

وی همچنین به محدودیت های ترافیکی در مسجد سلیمان اشاره کرد و گفت: تمامی ورودی و خروجی های آرامستان ها در این شهرستان مسدود و در خصوص صنوف هسته مرکزی شهر نیز محدودیت هایی اجرا شده است.

 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان با اشاره به محدودیت های ترافیکی شهرستان اندیمشک گفت:خیابان های اصلی و بازار شهر اندیمشک و ورودی و خروجی های این شهرستات با موانع فیزیکی مسدود و محدودیت تردد وسایل نقلیه اجراشده است.

 

وی ادامه داد: همچنین در شهرستان آبادان خیابان احمد اباد لین یک کاملا مسدود شده و در خصوص بازارچه های محلی نیز تصمیماتی جدید در دستور کار است.