مدیرکل امور ارتباطات شهرداری اهواز استعفا داد

مدیرکل امور ارتباطات شهرداری اهواز استعفا داد

مدیرکل امور ارتباطات شهرداری اهواز به صورت رسمی استعفای خود را به شهردار ارسال کرد.

به گزارش تابا، از شهرداری اهواز خبر می رسد که رضا علیجانی مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز برای دومین بار پیاپی در ماههای اخیر استعفای خود را به شهردار تقدیم کرده است.

 

بر اساس اخبار رسیده علیجانی از اعلام دلایل استعفای خود تاکنون امتناع کرده است اما بنابر آنچه که پیش از این از سوی نزدیکان وی اعلام شد، فقدان ملزومات ضروری و منابع کافی جهت ارتباط با رسانه ها می تواند از دلایل این استعفا باشد.

 

رضا علیجانی مدیر سابق خانه مطبوعات استان خوزستان و عضو هیات مدیره کنونی این خانه است و در میان ارباب جراید شناخته شده و منتفذ است.

 

لازم به ذکر است ایشان در کارنامه خود دارای سوابق ارزشمندی از جمله مدیریت روابط عمومی سازمان عریض آب و برق خوزستان و مدرس برنامه ریزی شهری در دانشگاه است.

 

فعالان اجتماعی منتظرند ببینند که آیا موسی شاعری از این نیروی متخصص در بخش های دیگر استفاده خواهد کرد یا خیر؟ تجربه اما ثابت کرده است که شهردار جوان اهواز علاقمند به استفاده از نیروهای تحصیل کرده خود مجموعه شهرداری در سمت های مدیریتی می باشد. حال باید منتظر ماند و دید که سرانجام این استعفا چگونه رقم خواهد خورد.