مدیری که کارآیی لازم را طی یکسال اخیر نداشته است در سال ۹۸ عزل میشود

مدیری که کارآیی لازم را طی یکسال اخیر نداشته است در سال ۹۸ عزل میشود

فرماندار بهبهان گفت: با بررسی گزارش اقدامات صورت گرفته هر دستگاه در سال ۱۳۹۷ و برنامه مدیران برای سال آتی، هر مدیری که کارآیی لازم را طی یکسال اخیر نداشته است در سال ۹۸ از خدمت او مرخص می‌شویم.

 

به گزارش تابا، آخرین جلسه شورای اداری امسال شهرستان بهبهان حضور مدیران دستگاه‌های دولتی و خبرنگاران برگزار شد. محمد حری در جلسه شورای اداری ضمن بیان عملکرد مجموعه مدیریتی شهرستان در یکسال اخیر اظهار داشت:علی‌رغم همه مشکلات اقتصادی که در یک‌سال گذشته کشور با آن روبرو بوده، پروژه‌های بزرگی در حوزه بهداشت،درمان و راه های مواصلاتی در این شهرستان فعال بود که جای شکر و تقدیر از مسئولان مربوطه دارد.

 

وی افزود: در بحث توسعه مناطق محروم نیز کارهای بسیار خوبی صورت گرفته که شاهد تحولات چشمگیر در زیرساخت‌های روستایی بودیم.

 

فرماندار بهبهان با اشاره به دغدغه‌ خبرنگاران در باره ارتباط ضعیف مدیران ادارات و دستگاه های اجرائی با رسانه‌ها بیان کرد: یکی از ضعف‌های ادارات ما عدم بیان دستاورد و عملکرد ادارات و انتشار آن در فضای مجازی است که مدیران باید با ارتباط مستمر با خبرنگاران و رسانه‌ها عملکرد دستگاه متبوع خود را به بهترین شکل به مردم ارائه کنند.

 

وی در خصوص ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی در سال ۹۷ نیز گفت: تیم ارزیابی به ریاست مشاور بنده در حوزه برنامه ریزی و توسعه تشکیل شده و با بررسی گزارش اقدامات صورت گرفته هر دستگاه در سال ۱۳۹۷ و برنامه مدیران برای سال آتی، هر مدیری که کارآیی لازم را طی یکسال اخیر نداشته است در سال ۹۸ از خدمتشان مرخص خواهیم شد.

 

فرماندار بهبهان بیان کرد: هر مدیری که در انجام امورمحوله کوتاهی و قصور کند درخواست تعویض شان را از اداره کل متبوع خواهم داد و در صورت تعویض نشدن در هیچ جلسه‌ای ایشان را دعوت نمی‌کنم و مدیر متخلف را به مراجع قانونی معرفی می‌کنم.