مراحل قانونی خلع ید شرکت کیسون درحال انجام است

مراحل قانونی خلع ید شرکت کیسون درحال انجام است

شهردار اهواز گفت: مراحل قانونی خلع ید شرکت کیسون درحال انجام است و به زودی اعلام می شود و لابی‌گری‌ این شرکت نمیتواند مانع تصمیم اتخاذ شده برای خلع ید این شرکت از پروژه قطار شهری اهواز نمی‌شود.

 

به گزارش تابا؛موسی شاعری شامگاه دوشنبه در حاشیه شورای سازمان حمل و نقل ریلی در محل استانداری خوزستان در جمع خبرنگاران بیان کرد:بارها درخصوص بدعهدی شرکت کیسون تذکر داده شده اما هر بار با بهانه از انجام کار شانه خالی کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه خلع ید این پیمانکار در دستور کار قرار دارد افزود: بیش از این ادامه این ظلم را بر مردم شهر اهواز روا نمی دانیم.

 

شاعری گفت: شرکت کیسون بارها در تعهدات کتبی قول رفع نواقص، تکمیل پروژه و پرداخت حقوق کارگران را داده است، تکمیل خط یک پروژه متروی اهواز ۹ ماه زمان نیاز دارد اما مدتهاست از آخرین تعهدات این شرکت می گذرد و خبری از انجام پروژه نیست.

 

وی با اشاره به اینکه کیسون مطالبه ای بابت صورت وضعیت های خود ندارد یادآور شد: رقم بالایی که به عنوان طلب مطرح کرده نیز جای بحث دارد، همچنین مطرح کردن مساله تعیین فاینانسور در شرایط فعلی از سوی پیمانکار یک نوع خلط مبحث است و درحال حاضر اختلاف بر سر عدم انجام تعهدات این شرکت است.