مرکز بهداشت خرمشهر از شهرداری انتقاد کرد صبح امروز در جلسه شورای سلامت و تامین امنیت غذایی شهرستان خرمشهر؛

مرکز بهداشت خرمشهر از شهرداری انتقاد کرد

انتقاد جدی مرکز بهداشت از شهرداری خرمشهر برای عدم پیگیری و تحقق وعده‌ی راه اندازی بازارچه ویژه دست‌فروشان در طول یک ماه مطرح شد.

 

به گزارش خبرنگار تابا در خرمشهر، صبح امروز در جلسه شورای سلامت و تامین امنیت غذایی شهرستان خرمشهر که به ریاست محمد حیدری فرماندار ویژه شهرستان برگزار شد، انتقاد جدی مرکز بهداشت از شهرداری خرمشهر برای عدم پیگیری و تحقق وعده‌ی راه اندازی بازارچه ویژه دست‌فروشان در طول یک ماه مطرح شد.

 

در ادامه‌ی این جلسه محمد حیدری فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر عنوان کرد: این وعده که قرار بود یک ماهه اجرا شود، تاکنون و پس از ۳ ماه هنوز انجام نشده است؛ وی در ادامه خواستار ارائه توضیحات توسط نماینده شهرداری حاضر در جلسه شورای سلامت شد.

 

نماینده شهرداری در این جلسه پاسخ داد: منتظر دستور استاندار برای تایید ترک تشریفات پروژه هستیم و پیمانکار در حال حاضر کار نمی کند.

 

حیدری فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر در پاسخ به اظهارات نماینده شهرداری خرمشهر عنوان داشت: استاندار محترم در همان روزهای ابتدایی مطرح شدن مسئله دستورات لازم را برای ترک تشریفات داده‌اند و صرفاً لازم بود که شهردار خرمشهر از معاونت‌های استاندار پیگیری‌های لازم را انجام می داد و پیگیری کردن این کار که کار سختی نیست!

انتهای پیام/