مرکز مشاوره خانواده در رامهرمز ایجاد خواهد شد رئیس آموزش‌وپرورش رامهرمز:

مرکز مشاوره خانواده در رامهرمز ایجاد خواهد شد

رئیس آموزش‌وپرورش رامهرمز خبرداد که مرکز مشاوره خانواده در رامهرمز ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تابا امید حسین زاده در جلسه شورای آموزش‌وپرورش رامهرمز اظهار داشت: از ابتدای بازگشایی مدارس تاکنون توسط نیروی انتظامی هنگام ورود و خروج دانش آموزان امنیت لازم برقرارشده است که جای تقدیر دارد.

 

وی ادامه داد: در خصوص شورای راهبردی کنکور کتاب‌های کنکوری تهیه‌شده و در اختیار کتابخانه‌ها به‌ویژه بخش‌ها قرار گرفت.

 

مدیر آموزش‌وپرورش رامهرمز تصریح کرد برخی تجهیزات و اقلام موردنیاز مدارس منطقه ابوالفارس تأمین و در اختیار آنان قرار گرفت.

 

در این جلسه رئیس سوادآموزی رامهرمز نیز گفـت: برای سال جاری ۵۸۰ نفر بی‌سواد سهمیه رامهرمز داریم که تاکنون تعداد زیادی از اولیای بی‌سواد را تحت پوشش برده‌ایم.

 

حسین زاده افزود: با توجه به برخی مشکلات خاص بین دانش آموزان به‌زودی مرکز مشاوره خانواده را ایجاد خواهیم کرد.

 

مجید پژوهش افزود: تاکنون ۱۶۴ نفر در دوره سوادآموزی، ۱۷۰ نفر در دوره انتقال و ۱۴۰ نفر در دوره تحکیم را تحت پوشش قرار داده‌ایم.

 

همچنین در این جلسه رئیس مرکز بهداشت رامهرمز با اشاره به مشکلات بهداشتی مدارس گفت: متأسفانه رعایت مسائل بهداشتی و عدم توزیع ساندویچ در مدارس نمی‌شود.

 

عطاالله شیرالی افزود: باید ارتباط مدیران مدارس با کارشناسان بهداشتی بیشتر شود تا معضلات بهداشتی مدارس به حداقل برسد.

 

به گزارش خبرنگار تابا در این جلسه در رابطه با برگزاری امتحانان نهایی دی‌ماه سال سوم متوسطه و دوره پیش‌دانشگاهی، تعیین نرخ کلاس‌های تقویتی مدارس دولتی، آسیب‌شناسی موضوع سرویس مدارس و مشخص شدن وضعیت اردوگاه دانش‌آموزی بحث و تبادل‌نظر و تصمیماتی اتخاذ شد./ یوسف مداحیان