مسؤولان باید نیازهای اساسی مردم را در ابعاد مختلف در نظر بگیرند خطیب جمعه رامهرمز

مسؤولان باید نیازهای اساسی مردم را در ابعاد مختلف در نظر بگیرند

خطیب جمعه رامهرمز: مسؤولان باید نیازهای اساسی مردم را در ابعاد مختلف در نظر بگیرند.

 

به گزارش تابا، حجت‌الاسلام سید اسماعیل موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان پیرامون اهمیت نماز اظهار داشت: خداوند فرموده است که کار خیر انجام دهید و نماز بخوانید و برای ما بندگی کنید و نماز بر همه مؤمنان در ادیان گذشته و حال سفارش شده است.

 

وی ادامه داد: نمازخواندن حدفاصل بین بندگی و کفر است و هر کس عمداً نماز را ترک کند کفر ورزیده است.

خطیب جمعه رامهرمز با اشاره به ولادت امام حسن عسکری (ع) تصریح کرد: با همه فشارها و مراقبت‌های بی‌وقفه خلفای عباسی، امام حسن عسکری (ع) توانست با فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی و علمی در راستای حفظ اسلام و مبارزه با افکار ضد اسلامی تلاش کند.

 

وی در رابطه با دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی افزود: دشمنی آمریکا، اسرائیل و انگلیس با انقلاب اسلامی روشن است و باید بدانیم که گرگ‌ها و کرکس‌ها ناامید شدند و تنها امیدشان به حرکت‌های موریانه‌های داخلی است.

 

موسوی همچنین گفت: آن‌ها از اقدامات نظامی و سیاسی علیه ملت ما ناامید شده‌اند و امروز در سازمان ملل منزوی و مورد استهزاء قرارگرفته‌اند.
خطیب جمعه رامهرمز در پایان گفت: باید مراقب باشیم خواسته یا ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزیم و در موضوع حقوق شهروندی و مبانی اسلامی مسؤولان نیازهای اساسی مردم را در ابعاد مختلف در نظر بگیرند./یوسف مداحیان