مسئولان تنیس روی میز را موردحمایت قرار دهند

مسئولان تنیس روی میز را موردحمایت قرار دهند

فرناز اسکندری عضو تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان کشور در گفت‌وگو با تابا اظهار کرد: از کلاس دوم دبستان ورزش تنیس روی میز را شروع کردم و تا الآن که کلاس هشتم هستم ادامه داده‌ام.

به گزارش خبرنگار تابا؛ وی ادامه داد: یک مرحله در کشور اول شدم و امسال در رده سنی نوجوانان در سطح کشور سوم شدم، قبلاً هم مقام سوم دانش‌آموزی در رده سنی نوجوانان و رده دوم نونهالان را کسب کرده‌ام.

 

عضو تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان کشور تصریح کرد: یک اردوی ۱۰ روزه به قزاقستان رفتم و در مسابقات آسیایی هند دوم شدم و سال گذشته هم در یک اردوی ۱۰ روزه در هند شرکت کردم.

 

وی ادامه داد: به‌صورت اتفاقی توسط مادرم در یک کلاس آموزش پینگ‌پنگ شرکت کردم و از همان موقع علاقه‌مند به این ورزش شدم و کم‌کم تمرین کردم.

 

فرناز اسکندری عنوان کرد: مربیان من شهرام قاسم‌زاده و عبدالرحیم حق‌شناس بوده‌اند که برایم خیلی زحمت کشیدند و برای مسابقات کشوری مربیان زن در استان با ما کار می‌کردند.

 

وی همچنین گفت: در این راه خانواده‌ام بسیار کمکم کردند و همه مخارج مرا تأمین کردند و اگر کمک‌های آن‌ها نبود من نمی‌توانستم رشد کنم.

 

این ورزشکار نوجوانان و موفق ضمن توصیه به همسالان خود گفت: هم‌سن‌های من اگر می‌خواهند وارد این رشته شوند باید ابتدا بدن‌سازی داشته باشند و خوب تمرین کنند و انگیزه داشته باشند تا بتوانند رشد کنند و مقام بیاورند.

 

فرناز اسکندری در پایان گفت: از مسئولان انتظار دارم ما را دررفتن به مسابقات به شهرهای دیگر و خارج از کشور موردحمایت خود قرار دهند زیرا که هزینه بسیار سنگین است و یک مکان دائمی هم در اختیار این رشته ورزشی قرار دهند./یوسف مداحیان