مشارکت مردم در اولین انتخابات گام دوم انقلاب بسیار حائز اهمیت است

مشارکت مردم در اولین انتخابات گام دوم انقلاب بسیار حائز اهمیت است

معاون فرماندار اندیمشک با تأکید بر لزوم رعایت و اجرای کامل قانون در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت عمومی مردم در اولین انتخابات گام دوم انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت بوده و حضور پرشور مردم در تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور مهم و حائز اهمیت است.

به گزارش تابا؛ کرم صرفه‌جو عصر امروز در نشست شورای پیشگیری از تخلفات انتخابات اظهار کرد: رأی شهروندان نزد مدیران، برگزارکنندگان انتخابات هیئت اجرایی و نظارت به مثابه امانت و حق‌الناس بوده و همه ما با اجرای قانون انتخابات باید از این آزمون بزرگ با سربلندی و رعایت اصل امانت‌داری فارغ شویم.

 

معاون فرماندار اندیمشک با تأکید بر لزوم رعایت و اجرای کامل قانون در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: تمهیدات لازم در حوزه‌ی این انتخابات اندیشیده شده است.

 

وی افزود: استفاده از امکانات دولت، نهادها و انجام فعالیت کارمندان دولت در ساعات اداری و در محل کار خلاف قانون بوده و بهترین راه برای مقابله از تخلف انتخاباتی اعلام، توضیح و توجیه خواهد بود.

 

صرفه‌جو در پایان با بیان اینکه در موضع‌گیری‌ها به گونه‌ای رفتار نشود که مصداق تخلف باشد، تصریح کرد: مدیران نهادها و دستگاه‌های دولتی به گونه‌ای رفتار کنند که بر اعتماد عمومی شهروندان افزوده شود.