مشکلات مناطق خوزستان از عدم همکاری مسئولین است

مشکلات مناطق خوزستان از عدم همکاری مسئولین است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیادی گریبانگیر ماهشهر و مناطق اطراف آن است و بسیاری از مشکلات ناشی از عدم همکاری مسئولین این منطقه است.

 

به گزارش تابا ، حجت‌الاسلام محمد قمی پیش از ظهر امروز با حضور در شهر شهید چمران در مسجد امام خمینی (ره) ضمن اشاره به لزوم اقدام هماهنگ در جهت حل مشکلات منطقه اظهار کرد:وی اضافه کرد: ما خادم مردم هستیم و در این مسیر از هیچ کوششی برای مردم دریغ نخواهیم کرد و علاوه بر اینکه به مشکلات اقتصادی مردم رسیدگی می کنیم بلکه مسائل فرهنگی و اجتماعی آنان را هم دنبال می کنیم چرا که یکی از وظایف اصلی سازمان تبلیغات اسلامی توجه به امور فرهنگی و دینی جامعه است.

 

وی افزود: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در منطقه، شرایط اشتغال و رفع مشکلات را تسهیل کنیم.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: از جهتی در خصوص مسائل فرهنگی منطقه در تلاشیم که این وظیفه اصلی و صنفی ما است و از جهت دیگر با پیگیری و مطالبه از مسئولان، به‌دنبال کاهش مشکلات در ماهشهر و مناطق اطراف آن هستیم.

 

حجت‌الاسلام عبادی امام جمعه شهر چمران نیز در این نشست اظهار کرد: مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیادی گریبانگیر این منطقه است و بسیاری از مشکلات ناشی از عدم همکاری مسئولین این منطقه است.

 

وی افزود: آسیب‌ها در این منطقه بسیار زیاد است در حالی که شرکت‌های بزرگ پتروشیمی در مجاورت شهر چمران قرار دارند.

 

در ادامه شهروندان شهر چمران در حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان به بیان نکات و مشکلات پرداختند