میزان خسارت های ناشی از سیل به واحدهای مسکونی بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد است

میزان خسارت های ناشی از سیل به واحدهای مسکونی بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد است

فرماندار شهرستان شوش با اشاره به خسارات سیل در این شهرستان گفت: سیل اخیر به ۷۰۰ واحد مسکونی در مناطق روستایی شهرستان شوش خسارت وارد کرده است.

 

به گزارش تابا؛عدنان غزی بیشترین خسارت واحدهای مسکونی ناشی از سیل را مربوط به روستاهای بخش مرکزی و شاوور شهرستان شوش اعلام کرد و افزود: میزان خسارت های ناشی از سیل به این واحدهای مسکونی بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد است.

وی اظهار داشت: بررسی تکمیلی برای میزان خسارت های ناشی از سیل به واحدهای مسکونی، تجاری و سایر تاسیسات به زمان بیشتری نیاز دارد که بررسی ها از امروز آغاز شده و تا ۲ هفته دیگر ادامه دارد.

به گفته وی نیروهای بنیاد مسکن و ادارات معین به همراه نیروهای شوش برای خدمات رسانی به سیل زدگان و بررسی میزان خسارت های ناشی از این حادثه در منطقه حضور دارند.

غزی گفت: دستور تخلیه حدود ۷۰ روستای شهرستان شوش صادر شد که ۲۵ روستا به طور کامل و برخی روستا چند منزل مسکونی دچار آبگرفتگی شدند.

وی افزود: روستاهای خلیفه حیدر، گطیش، بیت یدی، بیت بباره، کاظم حیدر، بیت نور، زبیددبات، بیت غایب، محارب، مزرعه ۳، محمد غضبان، راضی حمد، فهدبالکو، خماط، سیدحمادی، سبدعباس، فرح دیوان، ابوالغیفه، مزعل ضمدی، صالح داود، سعیدثامر، خشه، دوار، دبات، سیدعدنان، مجیدعبدالله، علی جادر وغیب در سیل اخیر خسارت دیدند.