میزبانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور به ماهشهر واگذار شد

میزبانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور به ماهشهر واگذار شد

رییس هیات کشتی خوزستان گفت: میزبانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور با تصمیم فدراسیون به خوزستان و شهرستان ماهشهر واگذار شد.

به گزارش تابا؛سیدحسین مرعشیان بیان کرد: رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور هفته اول مهر امسال به میزبانی ماهشهر برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه از هر استان تنها یک تیم در این رقابت ها شرکت می کند گفت: تیم منتخب کشتی فرنگی خوزستان به عنوان تنها نماینده خوزستان در این رقابت‌ها حضور دارد و از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردار است.

 

رییس هیات کشتی خوزستان با اشاره به اینکه مسابقات در ۱۰ وزن برگزار می شود افزود: در این پیکارها بیش از ۱۵۰ کشتی گیر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که نفرات برتر به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه ماهشهر از امکانات بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات برخوردار است گفت: ۲ سال گذشته رقابت های بین المللی جام تختی به خوبی در ماهشهر برگزار شد که این موضوع ما را ترغیب کرد تا ماهشهر را برای میزبانی انتخاب کنیم.

 

وی افزود: سوشیانت مهمدی، علی گورائی کاوسی، محمد عشیری، رضا قیطاسی، حسین باجوروند و محمد عیدی‌زاده قلعه عبدشاهی در این مسابقات به نشان طلا رسیدند؛ همچنین رضا امیدی، ابوالفضل شهونی، علیرضا عبدولی، امیررضا عبدولی و حمیدرضا اسلامی نسب صاحب نشان نقره شدند. ابوالفضل علائی، احمدرضا محسن‌نژاد و امید پایدار نشان برنز این رقابت ها را کسب کردند.