نشست مشترک شهرداری و اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان

جلسه مشترک شهرداری و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان با هدف بررسی مشکلات پیمانکاران و کارگران خدمات شهری (فضای سبز و، رفت و روب و…)در محل سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد

 

به گزارش تابا این جلسه با حضور عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز،احمدی مدیر کل حوزه دفتر شهردار، حمیدیان مقدم رئیس روابط کار اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان ،مدیران عامل سازمان های پسماند و پارکها، مدیران و معاونین مناطق هشتگانه و همچنین پیمانکاران خدمات شهری برگزار و حاضرین به گفتگو و پرسش پاسخ پیرامون مسائل و قوانین مربوط به قراردادهای خدماتی پرداختند.

 

علیرضا عالیپور در ابتدا با اشاره به اهمیت نقش کارگران و پیمانکاران خدماتی در سیما و نگهداشت شهر گفت: این جلسات بستر بسیار خوبی در جهت تبادل تجارب و اطلاعات است که می توان تصمیمات مهمی در خصوص رفع مشکلات کارگران و پیمانکاران خدماتی با همفکری مشترک اتخاذ کرد.

 

همچنین در ادامه حمیدیان مقدم ، به تشریح قوانین و بندهایی از قانون کار به منظور رفع ابهامات پیمانکاران پرداخت و در پایان نیز پیمانکاران سوالات و مشکلات خود در این خصوص مطرح کردند.

 

عالیپور در پایان ضمن ابراز خرسندی و مثبت دانستن اهداف این جلسه ، خواهان استمرار تعامل هرچه بیشتر با اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و حضور نمایندگان اداره کار جهت توجیه مسائل مربوط به قرارداد ها شد.

 

منتشر شده در: مرداد ۱, ۱۳۹۹