نصب پل ارتباطی عنافچه به ملاثانی فردا آغاز می‌شود

نصب پل ارتباطی عنافچه به ملاثانی فردا آغاز می‌شود

فرماندار شهرستان باوی گفت: عملیات نصب و راه‌اندازی دوباره پل ارتباطی دهستان عنافچه به شهر ملاثانی این شهرستان توسط ارتش از فردا یکشنبه آغاز می‌شود.

 

به گزارش تابا؛منوچهر ورناصری بیان کرد: با دستور فرمانده کل ارتش برای نصب و راه اندازی مجدد پل شناور دهستان عنافچه به شهر ملاثانی دراین شهرستان که ۶ ماه گذشته براثر جاری شدن سیل در استان دچار آسیب جدی شده بود به منظور رفاه حال ساکنان این منطقه و سهولت تردد دانش‌آموزان، تلاش برای راه اندازی این پل شدت گرفته است.

 

وی گفت: امروز تعدادی از مهندسان و کارشناسانی از ارتش برای بازدید از منطقه و مکان‌یابی جهت نصب دوباره پل شناور حضور یافتند.

 

ورناصری با اشاره به اینکه فرمانداری آمادگی هرگونه همکاری با ارتش برای راه‌اندازی دوباره این پل را دارد، افزود: ۶ جوشکار از سوی فرمانداری برای تعمیر این پل شناور به کمک ارتش رفتند و از ۲ هفته گذشته کار تعمیر این پل ادامه دارد.

 

فرماندار شهرستان باوی اظهار داشت: ارتش برای نصب این پل درخواست تجهیزات داده است که فرمانداری تمام تجهیزات لازم را در اختیار ارتش قرار می‌دهد تا هر چه زودتر این پل نصب و راه اندازی شود.

 

ور ناصری ضمن عذرخواهی از مردم دهستان عنافچه که چندین ماه است برای تردد دچار مشکلات زیادی هستند ادامه داد: با مدیرکل راه و شهرسازی استان برای آغاز هر چه زودتر عملیات ساخت پل ثابت بین دهستان عنافچه و شهر ملاثانی صحبت کردم تا هر چه زودتر عملیات ساخت این پل آغاز شود.