نظارت ۱۵۴ بازرس برای جلوگیری از تخلفات بازار نوشت افزار در شهرهای خوزستان

نظارت ۱۵۴ بازرس برای جلوگیری از تخلفات بازار نوشت افزار در شهرهای خوزستان

رئیس سازمان نظارت و بازرسی استان خوزستان گفت: دراستان ۱۵۴ بازرس مشغول بازرسی روزانه بازار هستند و در تلاش هستیم که از تخلفات بازار نوشت‌افزار جلوگیری کنیم.

 

به گزارش تابا؛علی‌محمد رحمانی زاده به برپایی نمایشگاهی ویژه بازگشایی مدارس از سوی اتاق اصناف در تمام شهرهای استان اشاره کرد و اظهار داشت: این نمایشگاه جهت رفاه حال مردم برگزار خواهد شد و بازرسان سازمان نظارت در سطح شهر به‌طور روزانه بازار را کنترل می‌کنند.

 

وی بابیان این‌که دراستان ۱۵۴ بازرس مشغول به کار هستند افزود: در تلاشیم که در ایام بازگشایی مدارس با بازرسی مستمر از هرگونه تخلفی در بازار نوشت‌افزار،کیف،کفش و پوشاک جلوگیری شود همچنین از مردم تقاضا داریم که از فروشگاه‌هایی که اجناس آن‌ها فاقد برچسب قیمت است خرید نکنند.

 

رئیس سازمان نظارت و بازرسی در خصوص مدارس غیرانتفاعی تصریح کرد:مدارسی که بیشتر از نرخ مصوب شهریه اخذ می‌کنند رصد و با آن‌ها برخورد خواهد شد.

 

رحمانی زاده به تعداد بالای واحدهای صنفی دراستان خوزستان اشاره کرد و گفت: ۱۴۰هزار واحد صنفی دراستان وجود دارد که سبب سخت‌تر شدن کار نظارت و بازرسی می‌شود. مردم نیز باید کمک کنند و در صورت مشاهده تخلف آن را گزارش کنند.