نقش نماینده اهواز در انتقال آب کارون کاربران فضای مجازی را شوکه کرد!

نقش نماینده اهواز در انتقال آب کارون کاربران فضای مجازی را شوکه کرد!

 به دنبال نشست مجمع نمایندگان خوزستان با وزیر نیرو در ۲۶ خرداد؛ نقل قولی از مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی دست به دست می شود که جامعه خوزستان را بهت زده کرده است.

 

به گزارش تابا؛ در این نقل قول که در فضای مجازی میان کنشگران سیاسی و فعالان رسانه دست به دست می شود از اشاره یوسفی به حمایت از انتقال آب کارون و توصیه به وزیر نیرو برای آمادگی مجلس یازدهم برای تامین منابع مالی وزارت نیرو در اجرای پروژه های آب نیرو خبر داده و از زبان وی گفته شده است: در انتقال آب بین استانی طوری عمل کنید که مشکل خاصی بین استان های مختلف کشور به وجود نیاید.

 

فرشته تابانیان وکیل دادگستری و فعال محیط زیست با تاسف آور و ناامید کننده خواندن این دیدار با نوشتن نقل قول منتشر شده از یوسفی نوشت: «آقای یوسفی لطفا در این مورد توضیح دهید»

 

 

محمد داسمه وکیل تشکل محیط زیستی دوست داران طبیعت و محیط زیست خوزستان که به عنوان وکیل تشکل های محیط زیستی علیه وزارت نیرو و سازمان محیط زیست اعلام جرم کرده است نیز نوشت: «اظهارات شما در تناقض با اظهارات چند روز پیش رئیس مجمع نمایندگان خوزستان است که از توقف پروژه های انتقال آب کارون به عنوان نتیجه نشست نمایندگان با وزیر نیرو است» و از یوسفی و رئیس مجمع نمایندگان خوزستان خواست در مورد این خبر شفاف سازی کنند.

 

 

در ادامه واکنش ها هدایت الله خادمی نماینده پیشین مجلس نیز به طعنه نوشت: ظاهرا یکی از نمایندگان خوزستان ضمن تاکید بر انتقال آب بین استانی به وزیر نیرو گفته: «فقط طوری عمل کنید که بقیه استان ها ناراحت نشوند». عجب! نگران نباش از زیر شهرها با تونل آب ها را می برند نه کسی می بیند و نه کسی ناراحت می شود. با این منطقه مظلوم چه کردید اقایان دست مریزاد.

 

 

محمد ویسی فعال رسانه ایی نیز در توئیت خود در این باره نوشت: «امیدوارم آقای مجتبی یوسفی نماینده اهواز به خاطر حمایتش از انتقال آب کارون در دیدار با وزیر نیرو از مردم معذرت خواهی کند» آقای یوسفی در این دیدار خطاب به وزیر نیرو گفت: «در انتقال آب بین استانی طوری عمل کنید که مشکل خاصی بین استان های مختلف کشور به وجود نیاید».

 

 

نسیمی از دیگر فعالان رسانه ایی نیز به طعنه خطاب به یوسفی نوشت: مخالفت با انتقال آب در توئیتر و فضای مجازی و موافقت با انتقال آب در جلسه با وزیر نیرو! لطفا شفاف سازی کنید.