نماز جماعت در مساجد شهرهای زرد کرونایی اقامه شد

نماز جماعت در مساجد شهرهای زرد کرونایی اقامه شد

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان گفت:خوشبختانه از نماز جماعت در شهرهای با وضعیت زرد از جمله شهرستان اهواز با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی با حضور مردم آغاز شد و دل مردم و مؤمنان بعد از حضور در نمازهای جماعت، شاد شد.

 

به گزارش تابا؛حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی نبی زاده با اشاره به حضورش در ستاد استانی مقابله با کرونای استان خوزستان اظهار کرد: بعد از اینکه در این جلسه شرکت کردیم و دلایل خود را به صورت مفصل برای آغاز اقامه نمازهای جماعت در مساجد استان مطرح کردیم، استاندار نیز دستور داد که اقامه نماز جماعت در مساجد شهرهای با وضعیت زرد شیوع کرونا آغاز شود.

 

وی تصریح کرد: از آغاز شروع کرونا تاکنون اقامه نماز جماعت در مساجد استان به منظور رعایت مسائل بهداشتی، دوری از تجمعات و حفظ جان مردم متوقف شده بود ولی از دیشب اقامه نماز در شهرهای با وضعیت زرد شیوع کرونا آغاز شد و شخصاً در یکی از مساجد حضور یافتم و اقامه نماز جماعت انجام شد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در خصوص شهرهای زرد استان نیز گفت: طبق اعلام ستاد استانی کرونا هم‌اکنون شهرهای آغاجاری، اندیکا، اهواز، ایذه، باغملک، باوی، حمیدیه، دشت آزادگان، رامشیر، لالی، هفتکل، هندیجان و هویزه شهرهای با وضعیت زرد کرونایی هستند که اقامه نماز جماعت در مساجد آنها از شب قبل آغاز شد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نبی زاده تأکید کرد: هفته آینده نیز بعد از بررسی‌های صورت گرفته، تصمیم‌گیری برای آغاز اقامه نماز در شهرهای با وضعیت نارنجی شیوع کرونا نیز در دستور کار قرار می‌گیرد.