نمایشگاه امسال  رایگان در اختیار واحدهای صنعتی قرار گرفت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان خبر داد؛

نمایشگاه امسال رایگان در اختیار واحدهای صنعتی قرار گرفت

اخلاق محمدیان گفت: با تصویب هیأت مدیره شرکت شهرک های صنعتی نمایشگاه امسال به صورت کاملاً رایگان در اختیار واحدهای صنعتی قرار گرفت این اقدام در راستای حمایت از آن‌ ها صورت گرفته است.

 

به گزارش تابا، اخلاق محمدیان در نشست خبری که در حاشیه هشتمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی استان خوزستان برگزار شد با اشاره به خروجی نمایشگاه اظهار کرد: تا کنون  ۲۶ قرارداد ۸۵ تفاهم نامه، ۱۹۴ مذاکره جدی منجر به همکاری و ۷۴ همکاری مشترک غیر مالی از جمله خروجی های هشتمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی استان خوزستان است.

 

وی با اشاره به استقبال صنعتگران از نمایشگاه؛ گفت: سال گذشته این نمایشگاه در دو سالن نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد اما امسال این نمایشگاه در سه سالن برپا شده است و اگر ظرفیت نمایشگاهی به ما اجازه می‌داد، قطعا سالن‌های بیشتری را در اختیار واحدهای تولیدی و صنعتی قرار می‌دادیم.

 

محمدیان با بیان این‌که در هر نمایشگاه قطعا یک دستاورد یا اتفاق جدید رخ می‌دهد، ادامه داد: واحدهایی تولیدی می‌توانند با بدست آوردن بازارهای جدید، تولیدات خود را ارتقا دهند و محصولات تولیدی خود را به بخش های مختلف از جمله شرکت‌ها و حتی مردم عرضه کنند.

 

وی ادامه داد: ۱۷۰ واحد صنعتی در این نمایشگاه حضور دارند که همه آن ها بومی استان هستند اما  چند برند برون استانی که مونتاژکاری  و تولید در استان دارند نیز شرکت کردتد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان خبر داد: با تصویب هیأت مدیره شرکت شهرک های صنعتی نمایشگاه امسال به صورت کاملاً رایگان در اختیار واحدهای صنعتی قرار گرفت این اقدام در راستای حمایت از آن‌ ها صورت گرفته است.

 

وی به نصب بیلبوردهای درسطح شهر اشاره کرد و گفت: شهردار اهواز و روابط عمومی شهرداری با درک صحیح از اهمیت صنعت و تولید و لزوم حمایت از تولیدکنندگان، بیلبوردها  را به صورت رایگان در اختیار شرکت شهرک‌های صنعتی گذاشتند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در خصوص حاشیه های توزیع گوشت قرمز در این نمایشگاه به وجودآمده است؛ گفت: یک شرکت دارای مجوز بسته بندی گوشت قرمز نسبت به فروش گوشت  با قیمت۴۵ هزار تومان اقدام کرده است؛در صورتی که قیمت عرضه در بازار بالای ۵۰ هزار تومان است.