نمایشگاه دفاع مقدس در خوزستان افتتاح شد

نمایشگاه دفاع مقدس در خوزستان افتتاح شد

استاندار خوزستان در افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس خوزستان بر الگو قرار دادن دوران جنگ تحمیلی از سوی نسل جوان برای دفاع از اسلام و انقلاب و کشور تأکید کرد.

به گزارش تابا؛آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت خوزستان با حضور استاندار خوزستان، سردار یوسفی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان و فرجیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان همراه بود.

 

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت خوزستان در مجتمع فرهنگی فجر با ۱۰ غرفه برای عرضه محصولات فرهنگی دفاع مقدس و ۱۰ غرفه ویژه نیروهای نظامی و نمایش تجهیزات و ادوات جنگی به مدت پنج روز برپا شده است.

 

غلامرضا شریعتی، در حاشیه افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس خوزستان که امشب ششم مهرماه برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: با هماهنگی بنیاد شهید و بنیاد حفظ آثار و امور ایثارگران، قرارگاه کربلا و سپاه حضرت ولیعصر و نیروهای نظامی و انتظامی و هوانیروز امروز نمایشگاه چهل سالگی دفاع مقدس در خوزستان افتتاح شد.

 

وی افزود: ان‌شاءالله ظرف یک تا دو روز آینده دستگاه‌های دولتی هم در این نمایشگاه نقشی را که در دفاع مقدس داشتند به نسل امروز و جوانان ارائه می‌دهند.

 

شریعتی با بیان اینکه نمایشگاه دارای محتوای خوبی است و قابلیت این را دارد که رشد پیدا کند و در روزهای آینده ادامه یابد، تصریح کرد: محتوای این نمایشگاه یادآور نقش همه مردم و بانوان در روزهای جنگ تحمیلی است که بسیار ارزشمند است. امیدوارم آن دوران برای نسل امروز و جوانان الگو باشد و در دفاع از انقلاب، اسلام و کشور پیشرو باشد که ان‌شاالله همین طور هم خواهد بود.