نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال همزمان با نمایشگاه هفته دولت برگزار خواهد شد مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان؛

نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال همزمان با نمایشگاه هفته دولت برگزار خواهد شد

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان از زمان آغاز افتتاح نمایشگاه دولت و کارآفرینی و اشتغال خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۶ تا ۹ شهریور به مدت ۴ شب از ساعت ۱۹ الی ۲۳ برگزار خواهد شد.

به گزارش تابا؛ مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت برگزاری نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت تشکیل شده بود با بیان اینکه نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال همزمان با نمایشگاه هفته دولت برگزار خواهد شد؛ اظهار کرد: دلیل برگزاری دو نمایشگاه با یکدیگر به مناسبت پیوند بین هفته دولت ، بخش خصوصی، دستگاه های اجرایی و نهادهای متولی کار است تا اشتغال را به نحو احسن نمایش دهیم.

 

رضوانی عنوان کرد: در راستای صرفه جویی برای برگزاری نمایشگاه هفته دولت، سازه های باقیمانده از نمایشگاه  فولاد  بکار گرفته شد که صرفه جویی بهینه ای در این خصوص صورت گرفت.

 

وی  با اعلام اینکه این نماشگاه از ۶ تا ۹ شهریور به مدت ۴ شب از ساعت ۱۹ الی ۲۳ برگزار خواهد شدغ خاطرنشان کرد: افتتاح نمایشگاه روز ۴ شنبه ششم شهریور ماه ساعت ۲۱ با حضور استاندار خوزستان و نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مسئولین نیز  برگزار خواهد شد.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان افزود: این نمایشگاه با متراژ ۲ هزار و ۴۰۰ متر در قالب ۲۰۰ غرفه  سعی شد به دستگاه های مختلف بخش خصوصی و دولتی که قرار است در کنار هم عملکرد های خود را به نمایش بگذارند، واگذار شود.

 

وی با بیان اینکه حدود ۳۰ سازمان بزرگ دولتی در نمایشگاه هفته دولت غرفه دار خواهند شد، ادامه داد: بیش از ۱۰۰ شرکت خصوصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال حاضر می شوند و دستاوردهای خود را در حوزه صنعت، خدمات و گردشگری به نمایش می گذارند.

 

رضوانی  با بیان اینکه حدود ۳۰ نشست خبری در نمایشگاه هفته دولت برگزار می شود، تصریح کرد: بیش از۶۰ برنامه رادیویی وتلویزیون از ابتدای هفته دولت شروع شده است همچنین در حوزه بانوان برای اولین بار مدیران بانوی استان را دعوت به عمل آماده است.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان خطاب به دوستداران ورزش همگانی اظهار کرد: در روزهای اول و دوم نمایشگاه هفته دولت برنامه ورزش همگانی  به صورت مردمی با اهدای جوایز برگزار می شود.

رضوانی عنوان کرد: تشکیل کمیته ارزیابی برای اولین بار در نمایشگاه هفته دولت نیز برگزار و از ظرفیت سمن ها  در این نمایشگاه نیز استفاده خواهد شد.

 

وی در پایان اظهار کرد: ۱۷ فرمانداری دستاوردهای حوزه اشتغال و کارآفرینی خود را به نمایش می گذارند. بنا است در حوزه مناطق سیل زده حمایت ویژه از فرمانداران شود تا بتوانند در این نمایشگاه نیز شرکت کنند.