نگرانی آمریکا از قدرت نظامی ایران در منطقه است آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری؛

نگرانی آمریکا از قدرت نظامی ایران در منطقه است

 

مشکل آمریکا با جمهوری اسلامی فقط فعالیت های هسته ای نیست بلکه نگرانی آنها این است که ایران در حال تشکیل بزرگترین قدرت منطقه از نظر تکنولوژی و نظامی است.

 

به گزارش تابا؛ آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه ۱۸ آبان ماه در اهواز با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم اربعین گفت: اربعین حسینی یک انقلاب جهانی شده و این اجتماع عظیم مردم مسلمان نشان دهنده این موضوع است.

 

وی ایام اربعین را بزرگترین کنگره بین المللی شیعه خواند و گفت: پیاده روی اربعین  یکی از جنبه های مهم اتحاد و همدلی بین مردم ایران و عراق است.

 

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری یادآورشد: در طول ماه های محرم و صفر زحمات زیادی برای برگزاری مراسم و ایجاد زیرساخت های لازم برای پیاده روی اربعین در استان کشیده شد و از این بابت باید از تلاش های صورت گرفته تشکر کرد.

 

وی با اشاره به اتمام ماه های محرم و صفر ، عنوان کرد: توصیه می شود با توجه به برکات عزاداری برای اباعبدالله الحسین (علیه السلام) این مراسم هر چند مدت یکبار تا آغاز ماه محرم سال آینده ادامه داشته باشند.

 

آیت الله جزایری با بیان اینکه مشکلاتی در درون کشور آمریکا وجود دارد و نشانه های افول قدرت آمریکا مشهود است؛ اظهار کرد: در انتخابات کنگره آمریکا دیدیم که آمریکایی ها چگونه به جان هم افتادند و در نهایت مجلس به دست دموکرات ها افتاد و باعث ایجاد اختلافات بسیار شدید یشتری در بین سران این کشور شد.

 

وی در  ادامه افزود: مشکل آمریکا با جمهوری اسلامی فقط فعالیت های هسته ای نیست بلکه نگرانی آنها این است که ایران در حال تشکیل بزرگترین قدرت منطقه از نظر تکنولوژی و نظامی است.